Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata gggeorgiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Fetelor am zis sa deschid un topic nou si pentru bebeii care se vor naste in iunie iulie....In iunie nu mai stiu mamici care vor naste,dar sunt sigura ca vor mai fii...In iulie deja stiu 2...Mire,Anna va astept...

Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Eu feteor am DPN pe 5 iunie....acum sunt in 11 sapt si abia astept saptamana viitoare sa merg iar la doctor sa imi vad grierele....

Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    A, bravo georgiana ca ai deschis topicul asta! eu cred ca am DPN in jur de 16 iulie...
    Si eu sunt nerabdatoare sa merg la control pe 20 noiembrie, chiar de ziua sotului meu. atunci o sa fiu in 7 saptamani, si sper sa se vada macar putin buburuza. asa ca o sa fie cel mai frumos cadou pt dragutul meu.
    nu stiu, dar de can am aflat ca suntem gravizi, parca ne iubim mai mult ca niciodata. si are o grija de mine...!!! sper sa nu ii treaca!!! hihihi

Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Anna sunt sigura ca o sa fie super mai ales ca o sa ii ascultati si inimioara...si sa o vedeti...o sa fie o chestie mica care se misca....ceva super,de nedescris...eu am poza lu bebe de la ecograf de 5 sapt si de 7...si acum cand o sa merg iar o sa ii cer sa imi faca...vreau sa fac un album...de la testul cu 2 liniute pina la nastere....si bineanteles si dupa...

Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Si eu cu al meu suntem alfel decant suntem gravizi...mult mai atent mult mai grijuliu...doar ca eu cateodata il necajesc saracu...ma mai apuca nervisorii...cred eu din cauza hormonilor...si saracu'el e calul de bataie....dar cica din luna a 3a nu mai producem asa multi hormoni,sau ceva de genu...si poate o sa imi treaca si mie...si o sa se mai ridice si din restrictii....Cum ar fi AgainSEx......inca 2 sapt....

Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    georgiana... vii la o conferinta?

Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Cred ca toata lumea in weekend a fost la distractii si nu prea intra pe net....

Floricica Nou Venita lorenski's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2007
    Postari in forum
    7
    buna,fetelor.si eu sunt o viitoare mamica de iunie 2008.dar inca nu stiu data exacta,important e sa vina bebelul si sa fie sanatos.si eu sut foarte nervoasa si nerabdatoare sa-l vad si speriata si de toate,e primul meu bebel.

mire83
    Guest
    Ma bucur georgiana..uite cineva cu initiativa..chiar ma gd sa deschid eu topicul asta, da cred ca am presimtit..ca treb sa o faca cineva mai marisor...tu georgiana..esti mai mariosara ai deja 11 sapt!
    Pai si la mine cred ca DPN va fi pe 8 iulie!
    Si slava domnului astept sa vad bebe-ul la eco!
    Astept ziua de sambata 17 noiembrie!

Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Buna Lorenski...sarcina usoara si sa ai un bebe sanatos...si la noi,adica la mine,Anna si Mire tot primul bebe este...asa ca stim cum e...Cum de nu stii inca data?Nu ai fost inca la doctor?

Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Mire cred ca acum nu mai ai rabdare pina pe 17....Eu o sa merg acum joi sa il vad...adica pe 15...si abia astept...Sunt foarte fericita ca pe 19 mi-am facut rezervare sa vin in tara....sa imi vad mama,bunica,fratele si prietenii....La inceput imi era teama de zbor,dar am vorbit cu un medic ginecolog si mi-a zis ca nu e nici o problema,doar sa beau multa apa inainte si sa iau o aspirina inainte cu o ora de zbor....Parca am prins aripioare....tot ce fac parca fac mai cu placere....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari