Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita florentina2006's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2006
    Postari in forum
    97
    Vand Pompa san AVENT ISIS manuala, GALACTOGIL, COMPRESE SAN cu gel NUK, PROTECTOARE mici pentru mamelon, din silicon AVENT, SCOICI PROTECTOARE SAN AVENT :

1. Pompa san AVENT ISIS manuala, contine si:

- o valva si o diafragma de silicon de rezerva in caz ca se uzeaza cele initiale;

- un disc soclu pe care pui pompa sa nu se rastoarne in caz ca o pui pe pat, canapea etc.

- un disc de protectie pt a putea transporta pompa cu lapte in interior (te duci in vizita, mulgi si aduci laptele acasa); laptele se poate stoca in frigider (24 ore) sau congelator (pana la 1 an).

- se poate steriliza.

- este de departe cea mai buna marca de pe piata, am testat-o si e f.f.f.f. eficienta.

- folosita doar de cateva ori.

- pret 1.100.000 lei.

- ofer BONUS!!! 1 cutie de tampoane de san Bella (30buc), sigilata, din cele care se pun in sutien sa absoarba scurgerile de lapte dintre 2 alaptari.

2. GALACTOGIL 1 cutie, sigilata, cumparata in luna decembrie, cu 480.000 lei, eu o dau cu 250.000 lei.

laura_mtx
    Guest
    Buna!
    Daca esti din B, doresc sa cumpar eu Galactogil-ul.
    Multumesc,
    Laura

Floricica Nou Venita florentina2006's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2006
    Postari in forum
    97
    ti-am trimis mesaj privat.

Floricica Nou Venita lneicu's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.02.2007
    Postari in forum
    8
    Salutare

Sunt o mamica fericita a unui baietel superb.
    As avea tare nevoie de pompa pe care o ai de vanzare, si chiar si de galactogil. Daca le cumpar pe amandoua, le lasi la 120 ron?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari