Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita double_mammy's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2005
    Postari in forum
    159
    purtate de fata mea cea mica , se dau bonusuri etc....

Membru inregistrat la
    04.08.2005
    Postari in forum
    159

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    mai bine le-ai da cuiva amarat cu copil mic,eu asa fac cum raman mici ,cum le dau

Floricica Novice ofelia teodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    468
    Si eu fac la fel...le dau, mai ales daca e vorba de hainute nu prea noi...de casa. Pe cele mai bune le pastrez pt. prietenele care au copii mici, dar in general le dau la copiii sarmani.

Membru inregistrat la
    04.08.2005
    Postari in forum
    159
    fetelor , va baga cineva mana in buzunar ? poate n-am posibilitati sa le iau hainute marimi mai mari si de asta le vand pe astea chiar daca sunt mai de casa....amarata sunt si eu , am doua fete si nu prea imi permit sa le imbrac pe amandoua....

Membru inregistrat la
    04.08.2005
    Postari in forum
    159
    dupa cum stiti si voi , cred , hainutele sunt destul de scumpe asa ca macar daca le dau pe astea sa le iau macar cate o rochita de vara.....gata...cine e chiar interesat sa ma contacteze

Membru inregistrat la
    04.08.2005
    Postari in forum
    159
    [imbratisarea]

Floricica Nou Venita fluturasha's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.09.2006
    Postari in forum
    49
    Double mammy, consider ca daca mamicile nu ar fi interesate si de astfel de vanzari-cumparari nu ar fi intrat in "bazar".
    Marturisesc sincer ca nu am cumparat niciodata de pe net hainute, dar faptul ca sunt acum aici imi spune ca nu as exclude si aceasta varianta.
    Cred ca este si cazul mamicilor care au intrat la tine in bazar, caci altfel nu vad de ce ar pierde vremea uitandu-se la hainute.
    Mamicilor ...noi nu cunoastem motivele pentru care alte mamici recurg la aceasta varianta, si de aceea cred ca este mai normal sa nu ne bagam.
    Pupici pentru cei mari si cei mici!

Membru inregistrat la
    04.08.2005
    Postari in forum
    159
    anuntul nu mai este valabil

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari