Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita biancacryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    20
    Vand carucior cu 3 ROTI folosit o ora in curte!! !! Caracteristici; -3 roti mari,cea de pe fatza este pivotanta ,se poate si fiaa daca doriti;are frana pe rotile din spate; -3 pozitii la spatar,se intinde si la orizontala fiind foarte util si pt nou nascut. -hamuri de siguranta; -bara din fatza detasabila; -tavitza pt parinti cu compartimente; -inchidere centralizata cu buton aflat pe maner,sistem one-hand-cu o singura mana; -copertina de soare/ploaie cu fereastra; -cos mare de bagaje; -poate fi un excelent CARUCIOR SPORT sau deasemenea se poate folosi ca LANDOU; -poate fi folosit de la 0 la 3 ani; -husele sunt detasabile si lavabile; -EXTREM DE IMPORTANT-este FOARTE USOR!!! Cantareste 6.5 KG!!! Caruciorul este NOU SUPER PRET 200 RON!!Trimit si in provincie! Adresa de mail biancacryssa@yahoo.com sau id mess biancacryssa.

Trimit poze pe mail..nu stiu sa atasez aici...sorryyyy

Floricica Nou Venita roxanik's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2007
    Postari in forum
    2
    buna ziua.dak anuntul mai este de actualitate va rog sa-mi da-ti si mie detalii despre...pret
    multumesc.

Floricica Nou Venita laura_titei's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.12.2006
    Postari in forum
    5
    daca mai e valabil adresa mea este tml_carmen@yahoo.com

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari