Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cristinaradulescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2007
    Postari in forum
    39
    Este un carucir sport foarte usor si totusi solid in acelasi timp. L-am cumparat acum o luna de zile deci mai are garantie inca un an si 11 luni! Este foarte practic deoarece spatarul sau se lasa pe spate aproape la orizontala astfel incat copilul poate dormi intr-o pozitie sanatoasa si confortabila(asta a fost unul dintre motivele pt care l-am cumparat). Are aparatoare pentru picioruse si puteti plimba copilul fara centuri deoarece are o bara in fata de care este atasata o bucata de panza (nu stiu sa spun astfel) care trece printre picioarele copilului si nu exista pericolul sa cada! Il puteti vedea in orice magazin MiniBlu. Este modelul cu gri si potocalui la pretul de 200 RON. Eu il vand cu 150 RON dearece am primit inca unul cadou de la nasi!

Adresa mea de e-mail este: cristinacimpoca@yahoo.ca

Telefon: 0723669236

Floricica Nou Venita dariantonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    78
    poti sa-mi trimiti poze cu carutul la anainaro@yahoo.com?

Membru inregistrat la
    06.02.2007
    Postari in forum
    39
    Imi pare f rau, dar inca nu am poze! O sa adaug cat de curand! Pana atunci iul puteti vedea in orice magazin MiniBlu! Carutul arata ca si nou!

Membru inregistrat la
    06.02.2007
    Postari in forum
    39

Membru inregistrat la
    06.02.2007
    Postari in forum
    39
    Puteti vedea poze la adresa: http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/cristinacimpoca/album?.dir=/fd9cscd

Floricica Nou Venita mofturici2005's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2007
    Postari in forum
    46
    si eu as vrea sa vd macar o poza la id mofturici2005 pe mess,ma intereseaza tare mult ca tocmai mi s-a stricat carutul si bb are 6 luni. multumesc frumos

Membru inregistrat la
    06.02.2007
    Postari in forum
    39

Floricica Nou Venita dana73's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2007
    Postari in forum
    7
    am si eu niste foto pentru voi la www.vanstore.ro dc va plac scrieti acolo, mie mi-au placut mult

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari