Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita romelia dima's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2007
    Postari in forum
    72
    A fost cineva? As vrea sa merg la vara cu bb care va avea un an. M-am indreptat spre hotel Gergana. Stie cineva cum e? Oare am ce sa-i

dau lui bb sa pape? Stiu ca sunteti aglomerate dar mi-ar place tare mult sa-mi raspunda cineva. Multumesc.

Membru inregistrat la
    11.01.2007
    Postari in forum
    72
    chuar nu a fost nimeni la bulgari?

Floricica Nou Venita elialina's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.03.2007
    Postari in forum
    12
    Buna Romelia,

Raspunsul meu vine cam tarziu.
    Partenerul meu, si tatal copilului meu (am 19 saptamani si 4 zile), e din Bulgaria si am fost vara trecuta pentru prima data acolo.
    El e din Varna si am stat la el acasa, dar am fost si in Albena ca sa-mi iau fratii (venit din Romania cu autocarul)
    Statiunea asta e foarte populara cu romanii si e o statiune pentru familii. Au plaja foarte buna si e una din cele mai bune statiuni de pe litoralul bulgaresc.
    Trebuie sa se gaseasca si papa pentru scumpul tau, avand in vedere ca statiunea e destul de mare.

Nisipurile de Aur, de exemplu, e o statiune plina de cluburi si foarte populara cu tinerii. E super si acolo, dar au o viata nocturna tare agitata.

Din pacate nu iti pot da mai multe informatii. Iti pot spune doar ca turistii sunt tratati foarte frumos, statiunile sunt foarte curate si au mancare tare buna.

Mi-a placut enorm litoralul bulgaresc. Am avut ocazia de a vizita fostele colonii grecesti Sozopol si Neseba si am fost foarte impresionata. De asemenea si Balcicul cu castelul Reginei Maria si Gradina Botanica merita vizitat.
    Daca vrei poze, da-mi adresa ta de e-mail ca sa iti faci o idee...

pup,
    Alina

Membru inregistrat la
    11.01.2007
    Postari in forum
    72
    Iti multumesc din suflet ca mi-ai raspuns. Nu prea mai gasesti oameni prietenosi in ziua de azi. Dar as vrea sa vad niste poze de ale tale. romeliadima@yahoo.com Pupici bebelusului tau.

Floricica Nou Venita meela's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.05.2007
    Postari in forum
    1
    buna Romelia
    poate ai obtinut pana acum informatiile dorite(eu azi m-am inscris) dar vreau sa-ti spun ca si eu am fost anul trecut cu fetita mea la Albena (avea 1an si 4luni) si totul a fost OK. Nu stiu exact unde este Gergana,noi am stat la Panorama, dar nu trebuie sa-ti faci griji pt.mancare. In sistemul all inclusiv aveam de toate pt.copil:lapte,cereale,ceai,gem,dulceata,supe,orez,pui,peste etc. Iar daca nu aveti bilete cu all inclusiv exista supermarketuri unde gasesti tot ce ai nevoie, preturile fiind aproximativ ca in Romania.Daca mai ai ceva nelamuriri spune-mi!
    Meela

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari