Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata alinacornel's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    1.428
    buna dragelor. am fsot la doctor pe 25 mai, si mi-a dat 4 pastile de utrogestan, ca sa imi vina cm, deoarece am luat anticonceptionale 3 ani, si le-am lasat din decembrie 2006, si nu am avut inca cm. am facut eco intravaginal si de acolo am aflat k organismul inca nu e pregatit, inca n uintra in normal, din cauza lungii perioade de pastile. ginecologul mi-a zis sa iau utrogestanul in ziua aceea 2 pastile si in ziua urmatoare, celelalte 2, iar in temren de 12-14 zile trebuie sa imi vina cm. azi e a 12-a zi si nu am nici un simptom. oricum luni merg iar la el, dar ma gandeam poate ma ajutati sa ma calmez putin, k ne dorim bb

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Citeste prospectul de la Utrogestan si o sa vezi ca e recomandat si pt. sarcina si in dereglari de CM. Este un supliment de hormoni, ceea ce nu trebuie sa te ingrijoreze. Daca ti l-a prescris doctorul trebuie sa il iei! Multa sanatate si spor la treaba!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari