Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita kylie's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.02.2005
    Postari in forum
    13
    Ai incercat la Farmacia 2NA.Acolo gasesti de regula orice iar daca nu au pot sa-ti aduca la comanda.Tel:314.29.75 Suna si intreba....

Floricica Nou Venita honey78's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.04.2005
    Postari in forum
    5
    merci kylie!sunt din buzau dar ce conteaza !!!!sun si daca il au sotul meu merge saptaminal la bucuresti si o sa-l iau.multumesc mult.te pup

iza
    iza este offline.
    Floricica Nou Venita iza's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2005
    Postari in forum
    31
    Care sunt efectele acestui sirop?de la ce varsta se administreaza?ti l-a recomandat medicul?nu am mai auzit de el si as vrea sa-mi dai niste detalii.multumesc.

Floricica Nou Venita popa anna's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.11.2005
    Postari in forum
    10
    Daca sotul tau vine la Bucuresti spune-i sa se duca la farmacia din Mall(vitan).Acolo au toata gama respectiva.Eu am luat de acolo sirop pentru constipatie din aceeasi gama si am vazut si siropul pe care il cauti tu.Succes.

Floricica Nou Venita alexandra-cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2006
    Postari in forum
    9
    buna honey sa sti ca si eu ii dau fetei mele immunobaby si tin sa precizez ca este foarte bun si da si pofta de mancare si intareste sistmemul imunitar si eu il mai dau cu inca un sirop tot cam asa este tot pt sistemul imunitar se numeste viusid fata mea are 1 an si 4 luni

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari