Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita iulia2006's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2007
    Postari in forum
    42
    Scuze dar am deschis un subiect si anume "cum sal fac sa manance orice?" la care mi-ati raspuns si chiar ma interesa parerea d-voastra dar se pare ca acest "subiect" a disparut.Nu mai este nicaieri.Nu era destul de interesant sau de ce nu mai este pe forum?

Floricica Nou Venita dulcicha_comm's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2009
    Postari in forum
    41
    ba este un subiect oarte interesant,si eu am aceeasi problema cu fetita mea,dar,incet cu rabdare si cu promisiuni gen iti fac aia iti dau aia va manca.cel putin cu a mea asa merge.bafta multa!

Membru inregistrat la
    27.01.2007
    Postari in forum
    42
    Multumesc pt raspuns dar eu scrisesem un subiect pe tema asta acum vreo saptamana si mia raspuns dna psiholog Munteanu iar acum vreo 3 zile cind sa ma uit daca mia mai raspuns cineva nu mai era acel subiect.Oricum sunt disperata pt ca eu nu cred, ca vlad se va obisnui vreo data sa manince mazare sau fasole verde sau uscata si asa mai departe.Chiar nu am idee ce tb sa fac ca sa manince orice.Este si foarte incapatinat si nici nu vrea sa incerce zice din prima "nu-mi place". pot sal amenint pot sal "cumpar" degeaba.Eu practic platesc pt mancare degeaba.

Membru inregistrat la
    27.01.2007
    Postari in forum
    42
    Gata am gasit subiectul "cum il fac sa manince orice" lau mutat la "alimentatia copil 3-11 ani".

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari