Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anka10012007's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    67
    Mario are aproximativ 6 luni si transpira foarte tare la caput. Daca-i ating cu mana capul il simt foarte fierbine. De multe ori am avut impresia ca are febra dar de fapt nu avea. Il imbrac subtire si-l las cu capul gol si la fel imi transpira.

MARIO & MAMI ANKA

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    eu am avut problema asta cu Razvan , dar s-a dovedit a fi din cauza lipsei de calciu. Cum am inceput sa-i dau calciu , s-a rezolvat.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    si Marius transpira mult la caput.Asta se intampla cand se zoleste mult.Si cum ii place pe burta iti tine capul ridicat mult timp si da din picioare,manute,de parca ar vrea sa innoate

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    asta nu e o problema ca transpira, mai ales daca e atunci cind depune efort.
    Pupici de la un Arad ploios.

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    un Arad ploios,dar s-a mai racorit afara si mai putem iesi cu bb afara si pe la amiaz(sper sa nu se incalzeasca dintr-o data)

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    si al meu copilas transpira la cap...inca il alaptez asa ca nu cred sa aibe vreo lipsa de Ca

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    poate fi normala o lipsa de ca la bebei pt ca ei sunt in crestere si au nevoie de mult ca.si David a avut lipsa de ca pentru ca a crescut brusc.si intr-adevar transpira mult la cap.acum dupa ce i-am dat ca nu mai transpira asa mult.

Floricica Avansata giani's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2007
    Postari in forum
    1.958
    nici eu nu cred ca transpiratia are leg.cu Ca .dar m-ai sti?
    si fetita mea transpira dar nu f tare!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari