Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    BUNA,MAMICI! CARE ESTE TARA VOASTRA PREFERATA?MIE IMI PLACE ENORM FRANTA.CUM SUNT O ROMANTICA ,PARISUL MI SE PARE UN LOC DE VIS ...

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Din pacate inca nu am ajuns acolo,dar in viitorul apropiat sper sa vizitez Parisul.

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Astept si parerile voastre.Va pup!

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    daca ar fi dupa mine as vizita o gramada de tari: franta, italia, grecia, egipt, anglia, austria, as merge in state, in australia, in brazilia... africa de sud... poate intr-o zi... macar una din ele...

cristina elena
    Guest
    ROMANIA
    E cea mai frumoasa tara, doar ca ar trebui putina munca ca sa fie si curata si ordonata. In rest avem niste peisaje minunate.
    Imi mai place Italia si tarile din America de Sud: Argentina, Venezuela, Brazilia, Columbia. Doar la tv le-am vazut dar imi plac.

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    Nu stiu ce sa-ti spun nu am o tara anume pe care o prefer dar sa spunem poate Grecia si unde as merge cu siguranta ar fi in TARA SFANTA sa vizitez mormatul lui ISUS CHRISTOS,locul unde s-a nascut si tot ce se poate vedea.Dar pe primul loc este tara mea ROMANIA.

Floricica Avansata ana-alexandru's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.925
    si mie imi place foarte mult in Ialia si FRANTA

Floricica Novice teodorabia's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2006
    Postari in forum
    594
    Tara de vis,e cea la care visezi,si pentru mine e Romania,ca tare dor imi este de casa.

Floricica Avansata liliasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    1.471
    Buna e vorba : "nicaieri nu e ca acasa"!

Oricum eu mi-as dori tare mult sa vizitez Brazilia si Australia! In Europa, urmatoarea destinatie va fi Venetia!

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    si eu sunt tot la fel..Nicaieri ca acasa"""
    Dar mi-ar place sa vizitez Australia , Italia, Franta...
    Singura tara unde am fost este Polonia..mie mi-a placut foarte mult desi eram micuta atunci aveam 12 ani..dar nu uit ce frumos a fost.Am mers in tabara acolo 3 sapatamani..dar dupa 2 sapt ma apucase dorul de casa desi acolo era foarte frumos.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari