Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    ce parere aveti?

sper ca nu supar pe nimeni cu astfel de subiect.

chiar daca nu prea ne uitam la TV....

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Cred ca tara trece printr-o perioada suspect de dificila...ce parere aveti? Pro sau contra?

cristina elena
    Guest
    Nu pot sa spun ca sunt PRO Basescu, dar suspendarea mi se pare o prostie. De asa ceva are tara acum nevoie? Alte campanii electorale, alte alegeri? De ce nu l-au lasat pana la terminarea mandatului si apoi sa vina alte partide daca PD nu e bun. Sincer cred ca ne facem de rasul Europei. Abia intrati in UE ne dam cu firma in cap.

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    pe mine nici nu ma mai intereseaza cine e presedinte si cine nu,care vine,care pleaca....k nimik nu se schimba in bine...o sa ne ia taxe si pe aerul care il respiram...nu se mai satura statul asta,numai sa ia bani de la noi care ne chinuim sa muncim sa aibe copii nostrii un viitor mai bun,sa le punem un ban deoparte din ce ne ramane din salariu ..si restul ii dam lor

cristina elena
    Guest
    Asta asa e.
    Aici deja sunt manevre politice. Si din pacate cine o duce rau o va duce tot asa iar cei care o duc bine o vor duce si mai bine.

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Mie imi place Basescu si imi pare rau de tot ca a trebuit sa se intample asa...
    Cristina Elena, ai mare dreptate, chiar ca ne dam cu firma in cap...

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    pai nu va suparati dar situatia arata ca pe vremea lui cuza, boierilor nu le convine ceva jos cu presedintele. chiar ca ne facem de rasul lumii. oricum suntem considerati printre cela mai sarace tari si acum si josnicia asta ne mai lipsea

Floricica Debutanta irina-manuela's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    635
    lasa ca vin alti famanzi la putere!!!!!!!!!

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    astea sunt jocuri politice!!!

Floricica Debutanta irina-manuela's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    635
    flamanzi vroiam sa zic!!1

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Off, ce rau imi pare ca nu stau in Bucuresti... politicienii astia isi cam bat joc de noi; vad ca si o parte a presei incepe sa-si afiseze preferintele, desi, teoretic, ar trebui sa comenteze obiectiv evenimentele, nu sa ma invete pe mine cu cine trebuie sa tin... La mine in casa TV-ul merge non stop, ascult stirile, mai citesc cate ceva pe internet, pot spune ca sunt la curent cu niste lucruri; aud aseara cum creiere luminate din presa, neaga afirmatii discutate cu ceva timp in urma, pe care le-au si comentat; asta e cainii latra caravana trece... Intre guvern si Basescu, aleg Base... Cristina Elena, ai dreptate! Gabyy, si tu ai dreptate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari