Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alessia uba's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2007
    Postari in forum
    47
    camera fetitei mele era albastra si vara trecuta am angajat un dizainar sa o picteze dar a iesit superb voi sunteti de acord?

Floricica Nou Venita peta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    38
    Buna tuturor mamicilor,

Dupa parerea mea, culorile din camera copilului sunt foarte importante deoarece conteaza ce stari ii transmite mediul in care isi petrece majoritatea timpului. Daca ne dorim un copil relaxat si fericit, care sa nu aiba probleme de comportament mai tarziu, trebuie sa fim foarte atente si la acest aspect.

Pupici!

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    eu nu as picta peretii camerei copilului.
    cred ca as opta pentru decoratiuni care se aplica pe perete.sunt mult mai practice.
    cel putin asta e parerea mea.

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    Eu am decorat camera lui Seby,cu personaje din povesti,iar acum ca a mai crescut e super incantat.

Floricica Nou Venita bunescumadalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    214
    Da, eu sunt de acord.Alessia, poate ne si arati cum a iesit.

Floricica Avansata stefi_jr's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2007
    Postari in forum
    1.737
    si noi am cumparat ieri multe desene cu personaje din desene animate si o sa le lipim pe pereti. am fost in vizita la prieteni si am vazut, arata super camera.abia asteptam sa le lipim.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari