Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Fetelor voi colectionati porcarii?Eu colectionez vederi.Le ador.Am o prietena in Italia care imi trimite vederi pe care le tin pe masa de la bucatarie si le tot admir pana vin urmatoarele.

Floricica Avansata izzabella's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2007
    Postari in forum
    1.989
    daaa... si eu pot spune ca colectionez blugi... am o "boala" pe ei... oriunde ma duc imi cumpar cate o pereche...

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Adela...super...daca ne intalnim facem schimb....asa ca atunci cand eram copii cu pozele de la guma de mestecat. Si eu colectionez vederi.....ce coincidenta...
    Am o parte acasa in Ro...ca era o cutie de pantofi plina...dar cand ma duc in vizita le iau.
    Trimite mesaj privat cu adresa ta si iti mai imbogatesti colectia cu o vedere de aici!

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Aaa...si o idee faina sa iti etalezi colectia....eu aveam o masuta de cafea..am pus geam pe ea si sub geam vederile cele mai faine.....si nici nu se strica...doar sa nu scapi bautura pe masa si sa se infiltreze pe sub geam.
    Pupici!

Floricica Avansata alimocanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2007
    Postari in forum
    1.482
    Si eu am colectie impresionanta de vedere, insa nu primite cumparate de mine, am gasit si in franta si in italia vederi din toata tzara, 2 serii a cate 20 bucati cu 1 euro bucata, plus vederi de aici din tara si de prin alte parti de pe unde am fost, sau pe unde a fost cate o colega.Mai am multe din Elvetia, sincer acum e mai ieftin in strainatate sa cumperi si sa trimiti o vedere decat in Romania.

Floricica Avansata alimocanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2007
    Postari in forum
    1.482
    mai colectionez pixuri, si colectionam jucarii din plush, cand am ajuns pe la vreo 400 de bucati le-am dus la un centru de plasament de la mine din oras.acum cred ca o sa ma apuc sa-i colectionez hainele lui bebica, nu stiu daca o sa ma pot desparti de ele.:)

Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Haha...pixuri mai colectionez si eu. Am si o intampalre faina in legatura cu ele.
    Majoritatea le adun de pe la congresele pe care le are sotul. Se fac work-shopuri cu prezentare si binenteles ca fiecare firma isi aduce si material publicitar: pixuri, carnetele.
    In fine....eram la un congres in Turcia si acolo am dat iama in toate standurile si am adunat o groaza de pixuri..binenteles ca pe cele mai frumoase. Insa era un stand de la care mai vroiam inca un pix(aveam deja unul...dar era asa frumos ca am zis sa il am in dublu exemplar:)....sotul deja exasperat imi spune ca daca nu ma potolesc imi ia poseta si o rastoarna in vazul tuturor sa vada lumea cu ce ma ocup eu la congres. Hihi!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    onita iti las adresa mea pe mp si e rog sa faci si tu la fel sa iti trimit si eu .o sa iti trimit cateva cu zonele mai faine de la noi. noi locuim in wisconsin dar suntem f aproape de minnesota si de metropolele din minnesota asa ca o sa iti trimit cu minnesota mai mult.

Floricica Nou Venita chris07's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2008
    Postari in forum
    260
    Adela, as putea si eu sa-ti trimit vederi cu California , sint o multime de zone superbe.Poti sa imi scrii adresa si cu mare placere iti trimit. pupici.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari