Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mititica's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.09.2007
    Postari in forum
    114
    salut fetelor,nici nu stiu cum sa incep sunt asa de fericita ca s-a intamplat in sfarsit minunea,inca sunt in stare de soc.credeam ca v-a dura mai mult dupa spusele medicului dar bunul Dumnezeu s-a indurat de mine si mi-a trimis un ingeras mai repede decat ma asteptam.ma bucur f mult de bebe dar in acelasi timp mi-e frica sa nu-l pierd

sper ca Dumnezeu sa ma ajute sa-mi intalnesc comoara dupa 9 luni

imi cer iertare daca am scis asa de mult dar imi vine sa tip in gura mare ca voi deveni mamica.

asta va doresc si voua celor care il asteptati pe bebe sa vina la voi cat mai curand.pupici

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    felicitari draga mea! ma bucur ca D-zeu te-a ajutat!
    sarcina usoara si un bebe sanatos!
    D-zeu sa aiba grije de voi!

Membru inregistrat la
    29.09.2007
    Postari in forum
    114
    mersi mult de tot elena, nici nu stii cat inseamna sa simti ca ai pe cineva aproape mai ales ca eu sunt departe. multumesc tuturor celor care m-au incurajat si le doresc la toate un mic ingeras cat mai curand[floare galbena]

Floricica Avansata camelia_op's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2006
    Postari in forum
    2.333
    Felicitari pentru bebe, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos. Pupici si multa sanatate!

Floricica Cu Vechime violetatoronto's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2007
    Postari in forum
    5.176
    FELICITARI INCA ODATA Mititica,te/ama mai felicitat odata si la romance plecate din tara,sarcina usoara iti doresc,si ai grija de tine,stiu ca esti departe si eu sunt,si acum stau si la pat ca am avut probleme cu sarcina,deci nu am pe nimeni sa ma ajute decat sotul,asa ca nu te descuraja o sa va descurcati voi.bafta!

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Ma bucur tare mult pentru tine, se vede cat de mult ti-l doreai...felicitari!!! Va uram multa, multa sanatate la amandoi, aveti grija de voi, sarcina usoara si te mai asteptam cu vesti...dar tot cu vesti bune, da?:))
    Pupici dulci din partea noastra si felicitari inca o data!!!

Floricica Veterana bia007's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2007
    Postari in forum
    18.701
    Felicitari din toata inima.
    Sa fiti sanatosi si fericiti si sa va dea Dumnezeu multa sanatate si tot ce e mai frumos pe lumea asta.
    Te pup

Membru inregistrat la
    29.09.2007
    Postari in forum
    114
    multumesc din suflet fetelor pt urari, nici nu stiti cat inseamna pt mine cuvintele pe care mi le-ati scris.
    sotul meu e f fericit,el chiar mi-a zis inainte de a afla ca sunt insarcinata, ca sigur e bebe acolo, avea el o presimtire de tatic.
    dar e un lucru care ma ingrijoreaza:pana acum am avut dureri ca si cand as fi la ciclu,moderate sa zicem ,nu am avut sangerari la implantare,dar astazi cand stateam la calc. a inceput sa ma dora burtica f f tare ca si cand cineva imi baga mii de ace in burtica, stiu ca un anumit grad de durere e normal din cauza uterului care creste.........dar eu chiar m-am speriat azi...oare e normal?
    mi-e frica sa nu fie o extrauterina.stiu ca ma gandesc departe dar sper sa-mi intelegeti temerile.
    va pup pe toate si va doresc sanatate si sa fim inconjurate de cat mai multe burtici

Membru inregistrat la
    29.09.2007
    Postari in forum
    114
    vio fi tare ai sa vezi ca totul va fi bine si o sa treci si peste perioada asta. va doresc sanatate tie si baietelului tau si sa auzim numai de bine. te pup

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Felicitari O sarcina cat mai usoara iti doresc! Nu uita de mamicile de aici si te asteptam si la clubul burticilor! Pupici Sa ne tii la curent cu ce face bebe si cum creste el! Si in cele din urma dc e o bebitza sau un bebel hihi. Asteptam vesti cu timpul

Floricica Cu Vechime babyonbord's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2007
    Postari in forum
    7.328
    mititica felicitari pt bb si sa fiti sanatosi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari