Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    pana nu am intarcat-o pe niki,nu imi venise CM...deci 8 luni de zile!

dar cand mi-a venit nu a mai fost ca inainte!la voi cum a fost?

la mine curge ft putin....nu mai e ca inainte...

Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    mi-e sa nu fie o dereglare hormonala,dar cred ca asta e...ca inca nu am reusit sa slabesc...uf

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    nu stiu ce sa-ti spun,mai asteapta o luna dc e tot asa trebuie sa te prezinti la medic
    Mie mi-a venit CM,imediat dupa nastere,la vreo luna,si alaptez in continuare

Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    EU AM AVUT CM DUPA 2 LUNI DE LA NASTERE.CAND ERA ABUNDENT,CAND MAI PUTIN.CEL MAI BINE E SA MERGI LA MEDIC SA TE CONSULTE,DAR FIECARE ORGANISM REACTIONEAZA IN ALT MOD.ORICUM,STAI LINISTITA!

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Mie mi-a venit dupa 7 luni de la nastere, desi inca o mai alaptam, si este la fel...doar ca nu ma mai doare burta atat de tare, inainte nu rezistam fara sa iau ceva impotriva durerii, acum parca rezist mai bine...Eu nu cred ca e nici o problema, dar fa un control pentru linistea ta. Pupici si multa sanatate!

Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    ideea e ca in martie oricum as vrea sa raman insarcinata....si eu aveam inainte dureri abdominale,si de sani-chiar mi se intareau.... ,acum nimik!

Floricica Avansata samtex's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    poi eu iti urez succes imi place de tine nico bati fieru cat ii cald:P dar parerea mea ar fi sa consulti un ginecolog nu mi se pare normal sa nu iti revina la normal

Floricica Avansata samtex's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    eu am alaptat 2 luni si dupa nastere mi-a venit cm normal

Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    mersi,samtex!asa e,depinde de organism.cica sunt femei carora abia dupa un an le-a revenit cm....

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    mie mi-a venit la la aproape 2 luni, dar cum spui si tu mai putin, chiar la jumatate pot spune...mi-am propus sa merg si eu la medic, ceea ce ti-ar prinde bine si tie!

Floricica Nou Venita ffloryna's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.01.2007
    Postari in forum
    22
    mie nu mi-a venit deloc ,am 5 luni decind alaptez.poate sa nu imi vina cit alaptez?in acest timp pot sa ramin gravida daca nu folosesc nimic?astept raspuns. va pupic.mami flory bebe robert

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari