Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anka10012007's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    67
    Cum va mai este relatia cu sotul? A mea s-a cam racit. Eu nu mai am timp de el iar el nu mai are timp de mine. Ne iubim mult copilul dar nu ne mai iubim pe noi!

Floricica Nou Venita dana grasuna's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2007
    Postari in forum
    40
    buna, sunt sigura ca inca va mai iubiti dar nu mai aveti timpul necesar sa o aratati. nu dispera , perioada asta va trece , sunt sigura. totul este sa faceti timp si pt voi. si sa stii ca momente se vor gasi: dupa ce adoarme bebe puteti sa stati de vorba , sa gatiti ceva impreuna , sa vedeti un film . atata timp cat sunteti unul langa celalalt e ok.incercati sa nu va neglijati.stiu ca e usor sa zici , stii sunt obosita, el la fel , vreau sa dorm si cate alte scuze. de fapt sunt niste scuze ca sa nu ne simtim bine.

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    pot sa zic ca inca nu sa racit nimic*inca e fierbinte*,ma bucur k ma ajuta cu bebe...ii face laptele,aduce apa pt baita,clateste bebitza.cam atat.aaa...ne mai giugiulim cand bebe nu doarme si sta cu noi in pat...si bb se uita la noi si gangureste sii mai dam si ei cate un pupik.unu bebe...unu tati...unu mami.cum dee suntem 3

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    uite dana, ce frumos zici...vezi? bravo! tine-o tot asa!
    ce sa zic, sotzul meu e super cand vrea el, cand nu vrea...asta e! eu il intzeleg ca au fost niste probleme in familie si la munca e stresat...sa vad dupa ce trece perioada asta cum e!

Floricica Nou Venita dana grasuna's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2007
    Postari in forum
    40
    mai, cam asta incercam noi sa facem , sa nu pierdem ce am avut inainte sa apara bebe, e important. nu neg faptul ca e mai greu sa gasesti momentele de altadata, dar macar incercam sa ne face,m viata frumoasa cand putem.

Floricica Nou Venita miha_gabrian's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    Noi suntem la fel ca si inainte de bb. poate putin mai obositi, si cateodata eu sunt mai nervoasa cand am impresia ca le fac singura pe toate:)

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    eu pot zice ca e si mai minunat de cand o avem pe niki.si inainte era super in doi,dar acum avem ceva in plus care ne uneste si mai mult,o dragoste care ne uneste in Niki!

Floricica Debutanta irina-manuela's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    635
    noi ne intelegem super a fost o perioada cand eram reci unul cu celalalt dar acum totul a revenit la normal.avem o fetita foarte frumoasa, azi maine o sa mai avem un bebic (inca nu stim ce este),si sper ca si incontinuare sa fie tot asa

Floricica Nou Venita carmen iordache's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2006
    Postari in forum
    264
    Noi ne intelegem mai bine de cind e Alex.Chiar ne gindeam de curind cind ne-am certat ultima data si nu si-a adus aminte nici unul din noi.Cu toate ca nu ma prea ajuta cu Alex ( adica nu prea sta cu el sa imi vad si eu de ale mele) ne inteleg minunat.

Floricica Nou Venita maredi's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    32
    este ff de stiut cat timp are bebe?apoi mai fa -ti din cind in cind timp sa ajungi in patul conjugal incearca sati innabusi teama ca bebe se va trezi chiar atunci(justificata in cele mai multe cazuri) iar daca bebe e mic mic probabil ai si o repulsie fata de sex . oricum ai grija este perioada cea mai grea nu vreau sa te sperii dar toate sunt trecatoare ar fi bine daca ai avea cu cine lasa bebelul citeodato si nu uita sa te ingriesti cele mai multe mamici fac aceasta greseala traiesc doar pentru copii uitind chiar sa se pieptene sau un ruj . pupi si sa auzim de bine

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    nu e normal sa se raceasca relatia cu sotul....dimpotriva....ar trebui sa fiti mai uniti...cel putin la noi asa e....da suntem mai obositi...se intampla sa se trezeasca uin timpm ce.... dar radem amandoi...si facem impreuna tot posibilul sa-l facem sa doarma la loc.
    Eu zic ca tu trebuie sa ai initiativa...asa cum zicea cineva e simplu sa spui sunt obosit.
    suuces,
    Bi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari