Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta iota cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    :)

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    Cristina , ai 2 nazdravanei dulci....ce o sa ma astepte si pe mine...om vedea.
    Eu aveam la un moment dat un ghiveci cu un cactus pe pervazul geamului, si dupa ghiveci, era cablul de la internet care atarna pe la coltul geamului. Si Razvan l-a vazut , si fiind fascinat de cabluri si fire a tras de el. Eu eram in bucatarie si stiam ca mi-am luat toate masurile sa nu traga de ceva, deci stateam calma. El a tras de fir si s-a auzit o busitura. Eu am auzit si am asteptat un pic. Mi-am zis ca daca nu plange , e ok...nu-i nimic grav, si nu m-am dus sa vad. La un moment dat mi s-a parut ca e prea linistit, nu mai scotea nici un sunet , si m-am dus sa vad ce face. Si cand am intrat in camera....sa-mi vina rau. El trasese de cablul care era pe dupa ghiveci si bineinteles ca ghiveciul a cazut , nu pe el ci putin pe langa el. Razvan era in premergator. Si era plin de pamant si premergatorul , si el. Avea pamant si in cap . Si el statea linistit si manca din bobitele de pamant pe care le avea la indemana. Ce era la gura lui!!!!!!!!!!!!!!Si ce era pe jos!!!Dar bine ca nu i-a gazut ghiveciul in cap...ca altfel il gaseam plin de tepi

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    he he..toti cred ca fac la fel Si eu lustruiam pantofii musafirilor care veneau la noi, cand eram micuta. Si Razvan acum...cand prinde un papuc il baga in gurita.

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    mai exista subiectul acesta la nazdravaniile copiilor.e subiect mare pe forum

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari