Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    BUNA,MAMICI!Daca tot discutam despre actori,emisiuni tv,va propun sa scriem si care sunt posturile de televiziune preferate.Spre exemplu ,as plasa PRIMA TV pe primul loc,ProTv pe locul al doilea si apoi Antena 1 si nu in ultimul rand DISCOVERY !Voi ce preferinte aveti?Pupici!

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    De cateva saptamani mi-am bagat Dolce,televiziune digitala prin satelit,cuprinde o serie de pachete de programe super,dar sa spun drept nu prea mai stau la tv de cand am net.La ce stau ,stau in general la stiri pe pro tv,la emisiuni de divertisment pe Prima,imi mai plac documentarele de pe National Geographic,Discovery,Axn,
    A sa nu uit de KISS Tv si Utv,pe care la ascult cu netul deschis prind si pe calculator ,chiar acum ascult pe Kiss tv

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    am uitat sa spun prind pe computer pt ca am tv tuner,asa e super cand e sotul la tv,eu am si tv si computer

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Din punct de vedere muzical am uitat sa specific ca ador postul KISS TV.E super tare!

cristina elena
    Guest
    Vorba Luminitei, de cand cu netul nu mai urmaresc prea mult emisiuni la tv.
    Dar pe primul loc e PrimaTV, apoi la stiri urmarim Realitatea si National (mi se par mai bune - nu ca alte canale unde arata la stiri doar crime si alte cele) si mai imi place si Rai Uno(pentru emisiunile culinare).
    Iar la filme ne uitam cel mai mult pe Hallmark si MGM.

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Rares e fan innrait CARTOON NETWORK,insa mai urmareste din cand in cand MINIMAX si stirile de la PRO TV.

cristina elena
    Guest
    Daaa, si la noi pe primul loc e CartoonNetwork si acum mai nou avem un canal NICKELODEON-e fainut ca nu sunt desene cu atata violenta. In privinta sotului la el TARAF e singura preferinta. Nu stiu daca prindeti asa ceva dar eu fac "alergie" cand aud. Mai sunt si unele melodii frumoase, dar in general e un limbaj acolo de-ti vine sa te crucesti.

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Si noi avem postul TARAF,insa nu-l urmarim caci nu ne omoram cu manelele,insa o prietena de a mea sta mai tot timpul pe acest post.

Floricica Avansata stan_alina_d's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2006
    Postari in forum
    1.759
    eu ma uit la aproape toate posturile tv in functie de ce se difuzeaza daca nu-mi place ce este pe un post dau pe altul pana gasesc eu ceva sa-mi convina.

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    E bine ca avem o gama larga si putem sa alegem.Si eu mut de multe ori de pe un post pe altul.

Floricica Debutanta cab03's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    1.052
    la noi MINIMAX ocuoa un loc de frunte , apoi PROTV ,ANTENA 1

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari