Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita popa anna's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.11.2005
    Postari in forum
    10
    Eu am folosit doua pompe.Ambele mecanice.Ultima de la "Avent"e foarte buna.

Floricica Nou Venita macrina's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.11.2005
    Postari in forum
    41
    si eu am vrut sa folosesc de la avent, insa ce am gasit eu era destul de scumpa (peste 1 mil), iar de o pompa electrica nici nu se punea problema ca e de 7 ori mai scumpa, asa ca pana la urma am ales o pompita stony angel, care a costat mai putin, bunicica, dar imi si masam sanii...sa aveti lapte bun pentru bebei!

Floricica Nou Venita monicamarcu's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.12.2005
    Postari in forum
    9
    eu am incercat 2 pompe una de la chicco alta de la baby nova si nu puteam sa ma mulg repede ca sa nu planga bebelusul asa ca ma mulg manual. e mai dureros dar in 15-20 min storc 160 ml.

Floricica Nou Venita asmina_oana's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2006
    Postari in forum
    2
    Eu am folosit pompa clasica de la CHICCO!A fost foarte eficienta.

Floricica Nou Venita aura s's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2006
    Postari in forum
    9
    Eu am avut o pompa electrica, dar suna destul de tare si nu aveam cand sa ma mulg decat cand dormea copilul (mulgeam surplusul de lapte)si il deranja, asa ca am renultat la ea si am recurs la mulgerea cu mana.

Floricica Nou Venita aura s's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.02.2006
    Postari in forum
    9
    Eu am avut o pompa electrica, dar suna destul de tare si nu aveam cand sa ma mulg decat cand dormea copilul (mulgeam surplusul de lapte)si il deranja, asa ca am renultat la ea si am recurs la mulgerea cu mana.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari