Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gabitza_gargaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2005
    Postari in forum
    18
    buna! as vrea si eu o parare din partea voastra. poate a mai patit cineva asa. biancai ii ies niste pete rosii pe corp. si se scarpina mititica. s-a intamplat de vreo 3 ori pana acum. de fiecare data m-a trimis doctorita la dermato si de fiecare data mi-a zis ca sunt ciupituri de insecte. eu ma intreb cum o ciupeste insecta aia nenorocita acum si dupa aia de-abia dupa 2 luni. mie teama sa nu fie de la ceva care a mancat. ce credeti?

Floricica Nou Venita ambrus silvia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2007
    Postari in forum
    47
    poate sunt de la ficat sau urticarie vezi cand ii dai ou sau cand ii ies gandeste-te ce a mancat cu o zi in urma.Asa am facut si eu si m-am gandit ca poate sunt de la cremvusti,i-am dat de porc ca nu am gasit de pui si dupa vreo 2 sapt. i-am dat iar de porc si iar i-au iesit pete rosii.

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    consulta un alt dermatolog.....la cabinet particular de preferintza....si asa cum spunea Silvia urmareste putzin ce papa innainte de aparitzia petelor...sanatate

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    sa va arat cum era alergia lui Necdet-de la hidrocarburi aromate (benzina)-a facut-o cind avea 5 luni.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari