Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    Am deschis acest subiect sa-mi spun si eu pasul...undeva pe acest forum este si BAZAR unde se vand tot felul de lucruri.Oare acesti oameni sunt chiar asa de amarati cum spun unii,(nu dau nume sa nu se supere nimeni...)ca au calculator si mai sunt si conectati la net pt a putea vinde ce au ei?...mai daca sunt asa de amarati cum de pot plati netul?...exista intradevar oameni amarati care nu au:calculator,net,televizor,conditii de trai,o hainuta la copil...ca aici vroiam sa ajung...am scris unei persoane k mai bine le-ar da de pomana decat sa le vanda si mi-a dat replica:sunt amarata!offf offf...mai mai...pai daca e amarata sa lase netul deoparte si sa-i cumpere la copil o hainutza in plus

ps:daca gresesc corectati-ma k poate nu gandesc eu bine si poate am scris la nervi...poate nu e chiar asa k mine!

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    apropo...daca cunoasteti pe cineva intradevar amarat din Buc care naste de curand sau are bebe mic pana in 5 luni ...am niste hainute de dat,nu de altceva dar sa mai fac loc in sifonier k s-au strans multe si sunt micute de fetitza mea

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    cred ca ai scris la nervi! consider ca nu suntem noi in masura sa judecam pe altii cati bani au si cum se descurca! la noi in oras abonamentul la internet este 30 lei si,deci, nu tre sa fii foarte bogat ca sa iti permiti sa ai internet! si in plus, este posibil ca o parte din anunturi sa fie facute de pe calculatoarele altor persoane! dar,partial iti dau si tie dreptate!sunt oameni si oameni!

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    am si eu anunt acolo pentru un cantar si pentru un port-bebe....care e problema?

Floricica Nou Venita anamarya's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2007
    Postari in forum
    128
    gabi eu zic ca ai scris la nervi,dar ce ai scris este adevarat si eu mai gandesc cateodata ca tine....in mare parte ai foarte mare dreptate...astai adevarul..

Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    parerea mea este ca nu ar trebui sa judeci...pana la urma ..fiecare e liber sa faca ce vrea cu lucrurile lui...poate banii aia chiar ajuta , nu? nu avem de unde stii? sau poate cu banii aia cumpara alte lucruri la copii.

Membru inregistrat la
    02.05.2007
    Postari in forum
    128
    Gabi daca vrei sa donezi hainute cunosc doi tineri de la tara (ea are 20 de ani iar el are 21) elevi amandoi,s-au iubit si au facut 2 fete gemene acum au 2 lunite bb.Eu le-am dat tot ce a ramas mic de la Daria,mi-a fost tare mila de ei.
    PS.CAND AU VAZUT CA SUNT DOUA SUFLETE NU AU MAI VRUT SA FACA INTRERUPERE DE SARCINA...MDA...DE APRECIAT...

Membru inregistrat la
    02.05.2007
    Postari in forum
    128
    ROBERTA NU TREBUIE SA TE SUPERI PE GABI...DAR SUNT CONVINSA CA SUNT SI OANENI CARE SE VAITA CA NU AU BANUTI PT BB LOR ,DAR EI II FOLOSESC IN ALTE SCOPURI....
    NU ESTE CAZUL TAU..

Floricica Nou Venita lilianamelisa's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2007
    Postari in forum
    9
    adevarul e ca banii nu ajung. nu e bine sa judeci pt ca are cine sa judece .e cineva acolo sus care vede tot si fiecare plateste la timpul lui.scuze daca gresesc .iti doresti multe pt ca ai suflet si inima ca si cel bogat si sarac si nu luam cu noi nimic .asa e viata .

Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    nu m-am suparat...am spus doar ce gandesc, imi cer scuze daca am deranjat. si eu vreau sa vand ceva , nu pt ca sunt amarata sau prea bogata...ci pur si simplu vreau. hainute am dat si eu de pomana si inca mai dau.

Floricica Nou Venita isabela_b's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2007
    Postari in forum
    261
    e cam trist subiectul asta.
    parerea mea este ca odata ce ai internet, iti permiti sa fumezi si o tigara, sa bei o cafea sa ai telefon mobil, nu inseamna ca esti amarit ci pur si simplu sunt unii care decit sa dea bani multi pe haine de-ale copilului mai bine se foloseste de ei in alt scop.
    roberta are dreptate nu e drept ceea ce fac unele mamici.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari