Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sadutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2005
    Postari in forum
    8
    Ma scuzati dc nu am ales bine sectiunea potrivita pentru problema mea, insa in zona intima mi-a aparut ca un fel de taietura care ma ustura foarte mult. Cu ce as putea sa dau ca-mi amelioreze durerea? si cand merg la baie e un adevarat chin.

Multumesc frumos

Floricica Avansata ingerul01's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.09.2007
    Postari in forum
    2.305
    pt vindecare poti folosi alifia de galbene. eu am inceput sa ma irit de la absorbante, dupa ce am nascut, si la fel cateodata e un mare chin, ustura de imi vine sa nici nu mai merg la baie.

Floricica Nou Venita sunt mamica's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.05.2007
    Postari in forum
    82
    Ai fost cusuta si s-a desprins?e buna alifia de galbenele dar mai buna e bepanthen si spalaturile cu scumpie sunt sfinte.Sper sa te ajute!

Floricica Nou Venita anca14's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    9
    Buna sunt noua printre voi ma numesc ancuta si sunt mamica unai fetite de 3 luni.
    Problema aceasta am avut-o si eu ,am tratat cu unguent de galbenele si pentru dezinfectare locala am folosit bicarbonat la spalat.
    Aceste sfaturi le-am primit de la o doctorita pediatra din spitalul de copii

Floricica Nou Venita anca14's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    9
    Daca mai sunteti acolo fetelor doresc un sfat .Diana a mea are temperatura de ieri si nu stiu cauza ,alte simtome nu are.
    I-am administrat nurofen si dimineata a facut iar.

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    te rog sa postezi aceasta intrebare acolo unde isi are locul de fapt.multumesc.

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    In afara de sfaturile fetelor...eu zic sa pastrezi zona cate se poate de uscata....sa se inchida rana. Poti folosi in sensul acesta pudra de talc...Johnsons.
    Numai bine!

Floricica Nou Venita printesa_mica's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    45
    Incearca spalaturi cu ceai de galbenele si sapun ptr. copii si bepanthen.

Floricica Nou Venita elena_andrei's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2007
    Postari in forum
    132
    betadina ai incercat?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari