Ultimele discutii din forum
    cristina elena
    Guest
    Daca tot avem si topicul SCHIMB DE MAME am facut si la aceasta emisiune concurs topic.

Urmariti emisiunea?

Eu nu am urmarit-o de la inceput dar sincer nu inteleg cum de o tara intreaga o place pe Lacrimioara si pe doamna Maria. Ma rog e doar parerea mea dar pe cele doua nu le plac deloc. Doamna Felicia e o adevarata doamna din toate punctele de vedere si fetele sunt dragute dar Lacrimioara daca si in viata trece asa usor de la un baiat la altul am retineri ce casnicie va avea. Iar doamna Maria e o "cuminte" cand e in direct dar prin spate barfeste pe toata lumea. Am prins o pauza chiar acum la emisiune si am creat subiectul asta, ca prea m-a enervat ce poate spune Maria despre toata lumea.

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    eu nu prind canal d :(

Floricica Debutanta iota cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Cristina si eu urmaresc din cand in cand, si sunt de parere cu tine, nu-mi place Lacramioara si nici una din soacre

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Si sunt aranjate, degeaba zic ei ca nu, asa a fost si la ziua judecatii, publicul m-a votat pe mine sa cant la casuta noastra si eu am avut cel mai mic procent

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Mie imi place Maria, desi este barfitoare spune lucrurile pe fata, are curaj. Ce nu mi-a placut, atunci cand a iesit la iveala avortul lui Lacramioara, ca nimeni nu s-a luat de Georgeta, asa ceva nu se spune nici la cea mai buna prietena, era treaba lui Lacramioara daca vroia sa spuna sau nu, stiu ca Maria a gresit ca a spus ea, pt ca a vrut sa demaste intr-un fel planul televiziunii, de aceea a fost si oprita pt ca au nevoie de show. Eu nu cred in votul telespectatorilor, am avut ocazia sa ma conving ca sunt aranjate si de aceea nu mai pot crede

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    urmaresc de la inceput aceasta emisiune altfel nu cred ca "ma prindea"
    si eu cred ca sunt aranjate lucrurile de canal d
    nu o suport pe Lacramioare care i-a luat aprope pe toti baietii la rand numai sa ajunga prima sa castige,ma gandesc ca poate chiar vrea sa se impace cu Cristian ,sa castige ei la sfarsit
    intr-adevar e facatura de la canal d,cum poate vota toata tara numai pe Lacrima,de cand a inceput concursul,dar s-ar putea sa nu mai fie asa votata de sapt asta

pe doamna Maria cred ca au oprit-o tot cei de la canal d ca ea creaza intriga acum,altfel nu ar mai fi avut asa audienta

gata a inceput emisiunea ,am scris in pauza

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Si telefonul care il au nu merge apelat, mi-ar fi placut sa le zic si eu vre-o doua. Cand a filmat baiatul meu la Surprize, la repetitii am vazut ca telefoanele care chipurile sunt in direct, sunt inregistrate, asa si aici, daca voi reusiti sa apelati sa-mi ziceti

cristina elena
    Guest
    Pentru doritoare telefonul e 0312287703, eu am o problema cu telefonul acum-nu pot suna, dar as dori sa le spun si eu vreo doua, vorba Cristinei. E o tiganeala cateodata in casa fetelor si a mamelor de te crucesti. Stau si ma mir cum se pot intelege in pace dar prin spate se vorbesc care mai de care. Barfa bat-o vina!

Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646
    Eu am sunat si imi spune ca numarul nu este in serviciu

cristina elena
    Guest
    Zicea Gabriela prezentatoarea ca si dupa ce se termina emisiunea in direct vreo ora mai primesc telefoane, deci pana pe la 16-16.30 ar trebui sa mearga. Ziceau si de pagina pe net sau de mail dar nu am gasit nimic.
    Daca stie cineva sa ne anunte.

Floricica Nou Venita marina10's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    53
    Buna fetelor,
    Urmaresc si eu emisiunea "Nora pentru mama" in fiecare zi. Nici mie nu-mi place Lacramioara, insa cred ca, cu felul ei de a fi are de castigat in viata. Am observat ca fete ca ea razbesc in viata si sunt apreciate. Ati vazut si cata lume o voteaza. Eu nu pot fi ca ea. In schimb mie imi place Monica.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari