Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita pitagoritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2007
    Postari in forum
    2
    baietelului meu de 5 ani i-au aparut doi noduli sau ganglioni sub barba cam la baza limbii si sunt vizibili si cu ochiul liber . parca ar avea gusa.Rog o parere un raspuns sunt foarte speriata.Nu mai am rabdare pana maine cand voi merge la doctor.Multumesc.

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Draga mea,
    Nu iti pot oferi un sfat specializat, iar eu nu m-am confruntat cu aceasta problema. Sper ca daca exista mamici care cunosc ceva despre acesti noduli sa iti raspunda. Important este acum sa iti pastrezi calmul pana maine. Trebuie sa fii tare. Deja ai facut pasul cel mai important si anume sa nu mai astepti si sa te duci la un medic! Pentru acest lucru te felicit de mii de ori. Iti tin pumnii pentru maine! Nu te speria, sigur nu este nimic grav, se va rezolva. Astept sa imi spui ce a zis medicul. Pupici si nu uita, esti o mamica puternica!

Floricica Nou Venita iatanank's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2007
    Postari in forum
    101
    Nu te pot ajuta decat cu incurajari ca totul o sa fie bine bine.Abia astept sa ne spui ce ai facut la dr. Iti doresc mult succes si maine ai sa vezi o sa ne dai vesti care ne vor linisti si pe noi.Va pup si multa multa santate.Mai vb.

Floricica Nou Venita pitagoritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2007
    Postari in forum
    2
    a venit mama la mine si ma lamurit.Lcreaza in domeniul sanitar.Sunt 2 ganglioni care au aparut ca o reactie la o bubita ce o are in barba si care a scobut-o pana a infectat-o. Ii dau un antiinflamator si gata.Mai vad in zilee urmatoare cum evolueaza .MULTUMESC de incurajari

Floricica Nou Venita iatanank's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2007
    Postari in forum
    101
    Ma bucur sa aud asta,ai vazut ca nu era nimic grav.Va pup dulce si sa fiti cuminti.

Floricica Cu Vechime maimuticagogosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    Ma bucur ca te-ai mai linistit. Si Florian are "o bobita de fasole" in partea dreapta a gatului, care "isi da in petec" atnci cand e racit. M-a linistit doctorita care l-a operat de polipi vara asta.
    Multa sanatate va dorim!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari