Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita marosi's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.05.2007
    Postari in forum
    5
    Buna mamici si tatici !!!

Repede.repede se apropie Mosu...si e gata anul...noi imbatranim cun un an...copii cresc cu un an...si uite ce trece timpul...

Haideti sa dezvoltam putin subiectul..Cum ati petrecut prima data Craciunul cu bebe si cum este acum cand e mai marisor ??!! Ce povesti mai spuneti de Craciun?!!

Poate aflam noutati!!! Ce ziceti??!!

Floricica Debutanta georgiana mihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2007
    Postari in forum
    628
    La noi asta e primul Craciun si il asteptam cu sufletul la gura! Anul trecut eram emotionata pt ca trebuia sa nasc in intervalul Craciun -Anul Nou! Si s-a lasat asteptat pana pe 7 ian !
    Va vom povesti cum a fost !

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Si la noi vor fi primele sarbatori de iarna petrecute impreuna cu ingerashul nostru, Vladutz.
    De abia astept sa vad cum va reactiona cand va vedea bradul de Craciun, oicum, va fi micut, va avea 9 luni si 10 zile... cred ca se va bucura cel mai mult de beculete si de lumini...
    La Craciunul celalalt cred ca se va bucura de descoperirea cadourilor de sub brad. Acum, mai putin...

Floricica Nou Venita t_angie's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2007
    Postari in forum
    24
    Si la noi va fi primul Craciun impreuna.Din fericire vom veni acasa in Romania si vom petrece sarbatorile cu familia.Sper sa le simtim din plin(mi se pare ca nu mai e spiritul de sarbatoare pe care il simteam noi cand eram mici...)
    Deja am inceput sa ne uitam mirati la beculete si Mosi prin magazine

Floricica Senior kata_kata_76's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    2.675
    Anul trecut de Craciun era in burtica,iar acum va fi primul an petrecut imreuna.Asteptam cu drag sarbatorile de iarna!

dov
    dov este offline.
    Floricica Novice dov's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2007
    Postari in forum
    426
    anul trecut era in burtica si nu a vazut nimic dar il sarbatorim imoreuna anul acesta.mami va face brad si cu luminite singura problema e unde pun bradul pt ca andrei trage de toate si nu stiu unde sa-l pun dar o sa ma descurc o sa dau ceva mobila la o parte si facem.povesti de craciun stiu cateva dar o sa vi le spun pe aproape sa mi le adun in minte.dar vine mos nicolae sa faceti ghetutele la bb.va pupam oana si andrei

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    Niko avea 24 zile anul trecut de Craciun, nu prea am simtit sarbatoarea,eram foarte obositi si inca nu imi revenisem cu odihna, dar anul acesta o sa recuperez si de anul trecut, deabia astept sa vina si sa pun pitica sub brad, sa vad cum ii sade.O sa-i fac Craciunul cum se poate mai frumos, si sa ne simtim toti bine ...si eu ma gandesc unde o sa pun bradul , parca o vad k o sa traga de toate si...

dov
    dov este offline.
    Floricica Novice dov's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2007
    Postari in forum
    426
    aceeasi problema o avem si noi gaby unde pun bradul ca trage de tot in casa.dar ne descurcam!oana mami lui andrei

Floricica Avansata nicomaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2007
    Postari in forum
    1.690
    Noi anul trecut aveam 10 luni acum o sa avem 1an si10 luni o sa ne placa cand vine mosul [saniuta]

Floricica Cu Vechime maimuticagogosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    La primul Craciun era destul de micut ca sa constientizeze ce se intampla. la al doilea .... fascinat de beculete....la al treilea...super incantat de cadoul pe care mosul i l-a lasat sub brad. Si pentru ca erau destule cadouri, mosul nu a gasit altceva de "impachetat" decat un sac de rafie.

Floricica Avansata chry1's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.08.2007
    Postari in forum
    2.186
    Si noi anul trecut eram in burtica la mami.Dar anul acesta vom avea o jumatate de anisor.Eu nu stiu de ce,dar astept cu atata emotie Craciunul,niciodata nu am simtit sentimentul acesta.Poate si pt. ca e prima sarbatoare atat de mieroasa si frumoasa.
    Si mai am o problema ce as putea sa-i cupmar?Pute-ti sa-mi da-ti o idee.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari