Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior kata_kata_76's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    2.675
    Buna fetelor din jud teleorman!haideti sa vorbim despre bebelusii nostri.

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Buna!
    Daca tu care ai deschis acest topic nu ai spus nimic despre bebelusul tau o sa incep eu.
    Sunt Cristina din Rosiori de Vede si am un baietel Alex Darius de 6 luni si jumatate.

Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    2.675
    scuze ca nu am vb despre bb-ul meu ,dar in acel timp plangea f rau si nu-l puteam stapanii.eu am un bb pe nume cosmin andrei.are 5 luni si 1 sapt si e un zvapaiat si un simpatic etc

Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    kata,sa-ti traiasca baietelul si sa fie sanatos!E diferenta mica intre ei,poate mai vorbim si despre diversificare.

Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    2.675
    ma cheama mihaela,kata este sotul meu.sa ne traiasca si sa ne bucuram de ei.mi-ar place sa mai discutam despre bebelusii nostri.

Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Scuze Mihaela!Am crezut ca te cheama Catalina...si mie mi-ar placea sa mai vorbim.Pupici!

Membru inregistrat la
    24.10.2007
    Postari in forum
    2.675
    cristina,alex cat lapte manca la 5 luni?al meu mananca 4 bib de 180ml,dar de cateva zile nu prea mai mananca.daca ii dau eu mananca,daca nu el nu cere .ma mir cum a luat in greutate,ca de cand era mititel nu manca decat 5,10 min la san.are 8.100

Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Mihaela,papa bine Cosmin,nu-ti face griji!Alex abia ajungea pe la 500-600ml.Are greutate mare ,bebele meu la 7 luni are atat cat al tau.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari