Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita tifuinelly's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2006
    Postari in forum
    60
    As dori sa cunosc mai multe mamici cu bebei ca sa vb despre noi si copii nostrii.Va astept cu drag sa purtam discutii pe diferite teme.O seara buna SI un PASTE FERICIT si fie ca lumina INVIERII sa va aduca in suflet numai bucurii

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    salutare! bine ai venit draga, dar ce daca nu suntem din piatra nu putem vb? am glumit...uite taticul ioanei e din tazlau neamtz, asa ca ma bucur sa aud de piatra, orasul copilariei lui...te pupik

Membru inregistrat la
    01.11.2006
    Postari in forum
    60
    buna,tare mi-as dori sa putem vb.te astepta sa discutam cand ai timp liber.si noi va pupam.

Floricica Nou Venita laura_g82's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.03.2007
    Postari in forum
    7
    ma bucur ca ai deschis subiectul!eu ma numesc Laura si sunt din Piatra Neamt.am un bebe de 11 luni si o zi pe care-l cheama Stefan-Alexandru.incantata de cunostiinta.p.s. sa ma inveti si pe mine sa- mi pun poza in staga ca nu stiu ms.

Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    uite, intrii la pagian ta, in dreapta sus, la optiuni, cauti browse... si acolo cauti in calculator poza cere trb s ao pui;
    in cazul in care poza e prea mare, o sa iti spuna si mai vedem cum facem...dar poate te uiti si tu cat are inainte si cauti una mai mica... pe parcurs o poti scimba...pupici

Membru inregistrat la
    01.03.2007
    Postari in forum
    7
    nu prea m-am descurcat pozele mele sunt prea mri si nu ma pricep sa le micsorez......daca ma puteti ajuta merci

Membru inregistrat la
    01.11.2006
    Postari in forum
    60
    Buna,pt a micsora pozele...intri unde ai pozele,selectezi poza dorita dai clic pe ea si in partea de sus apare edit,dai clic pe editapoi resize,in partea dreapta jos ai document print size selectezi 480 cu 640 si salvezi poza.Mult succes

Membru inregistrat la
    01.11.2006
    Postari in forum
    60
    Apropo bebele meu are 10 luni si 3 sapt si-l cheama RARES-IUSTIN.NE pare bine de cunostinta Laura.P.S.Eu ma numesc Nelly.Multi pupici

Membru inregistrat la
    01.03.2007
    Postari in forum
    7
    mersi mult pt ajutor insa nu am reusit inca nimik nu stiu ce sa zic o sa cer ajutorul cuiva oricum.sa ne cunoastem mai bine:ce adresa de email ai sa-ti mai scriu acolo?va pup pa!

Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    te-am invitat pe mes, ai? ca astept raspunsul acolo!
    e mia bine sa vb deat sa scriem, sau macar sa fie interactiva chestia...nu scriu eu azi si tu mine

Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    vai cate greseli...scuze! intzelegeti voi

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari