Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rodica cristina c's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    Mam gindit ca daca toate mamicile din toate orasele siau facut echipe noi cele din alba dece nu am face la fel pentru a discuta mai usor despre copilasi nostri si mai mari si mai mici fie care dupa cum ii are despre necazuri despre bucuri despre ori ce ne dorim fiecare.

Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    Nu este nimeni pe aici sau nu stiu mamele din ALBA despre acest sait va astept pe forum la copii de 6-11 ani dece acol pentru ca baiatul meu are 6 ani si 8 luni si mam gindit ca aicea este cel mai potrivit sa postez.

Floricica Nou Venita brigita botezan's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.06.2007
    Postari in forum
    20
    Buna rodica,insfarsit am gasit o conjudeteana.Sunt din ocna mures.Chiar m-am gandit ca nu exista mame din jud alba pe sait.Eu am doi baietei ,Florin are 10,8 luni si Dragos are 1,2 luni.

Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    Bineai venit Brigita nu pre sint mamici din alba ori le este rusine sa se inscrie pe forum eu am un baiat de 7 ani

Floricica Nou Venita aghi's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2007
    Postari in forum
    14
    Buna Rodica.Ai dreptate nu prea sunt mamici din Alba dornice de schimb de experienta.Am si eu 2 baieti si sunt din Cugir.

Floricica Nou Venita sarrb's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.05.2007
    Postari in forum
    72
    buna fetelor!si eu sunt o mamica din cugir,care are un baietel de 7ani si o fetita de 1an si 7 luni.eu sunt pe acest forum din mai anul in curs dar spre dezamagirea mea am cam lasat balta acest forum pt ca pe le erau discutii mult prea vechi care ma depaseau pt ca ele se cunosteau de mult vreme.ma bucur ca in sfarsit am gasit pe cineva care sa pot discuta

Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    Bine ati venit doamnelor.

Floricica Nou Venita aghi's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2007
    Postari in forum
    14
    Buna fetelor ma bucur ca se largeste familia noasra. Rodica i-ti multumesc de urarile de bun venit.Rodica esti o eroina fiindca tu ai spart gheata.

Membru inregistrat la
    09.05.2007
    Postari in forum
    72
    buna,fetelor! revin cu placere pe acest forum, sper sa mai gasim si alte mamici ca sa putem initia o discutie.multumim rodica toate cele bune!

Membru inregistrat la
    22.03.2006
    Postari in forum
    176
    multumesc la fel si tie

Membru inregistrat la
    09.05.2007
    Postari in forum
    72
    buna fetelor! am lipsit putin dar vad cu parere de rau ca nu s-a initiat nici o discutie,pacat pt ca subiecte ar fi multe

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari