Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2007
    Postari in forum
    2
    sunt o tanara de 20 de ani si am suferit un accident in urma caruia m am ales cu o tasare de coloana(fisura la coloana).As vrea sa stiu dak mai pot avea copii si ce tratament ar trebui sa urez nu pentru acum dar pentru viitor .va multumesc mult si sper din tot sufletul sa ma ajutati cu un sfat .va pup

Floricica Nou Venita cristidog's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    238
    buna adriela.
    imi pare rau de evenimentul pe care l-ai avut. poate cel mai bine ti-ar spune un medic ginecolog daca poti duce sarcina pana la capat (creste greutatea cu cel putin 10 kg., cat iti afecteaza coloana, etc.). iti doresc multa sanatate si sa ai cel putin un BB.
    Cristina

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Imi pare rau..ai grija de tine, recomandarea mea este sa consulti neaparat un medic. Sanatate!

Floricica Nou Venita adriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2007
    Postari in forum
    2
    mersi pentr raspuns dar imi este frica sa consul un medic pentru ca ma astept sa mi dea o veste.... proasta si de aceea am amanat mereu acest moment nu stiu cum sa alung aceata teama mi e frica si ma gandesc mereu k poate pe viitor nu o sa mai pot sa merg imi vin tot felul de idei nu ma gandesc decat k mi se poate intampla mai rau niciodata bine mersi pa pa

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari