Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mishu79's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    62
    Ca informatia sa fie cat mai complcta, descid aici un lt subiect de actualitate.

Lesbianismul.

Lesbianism [def]

Comportament sexual feminin orientat numai spre relatii sexuale cu o alta persoana de sex feminin. Lesbianismul este o forma de orientare sexuala. Persoana care manifesta acest tip de comportament se numeste lesbiana.

Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    62

Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    62
    Asa cum -a discutat despre homosexualitate, e momentl sa analizam si cealalta latura. "Lesbianismul"

Orientare mult mai mediatiazata si mult mai acceptata decat homosexualitatea, lesbianismul a devenit ceva la moda in zilele noastre, majoritatea copiilor de azi ne mai sfiindu-se macar sa se afiseze.

Floricica Nou Venita ada10's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.06.2008
    Postari in forum
    1
    Nici una nici alta.
    Cred ca e o prostie.Mai degraba cred ca este o boala.Altceva nu as comenta.

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    e treaba fiecaruia pe cine iubeste
    nu suntem in masura sa-i criticam atat vreme cat respecta bunul simt si legile
    nu dati cu pietre ca sunt lucruri mult mai rele din pacate

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    sa-mi fie cu iertare dar nu vad rostul acestui topic. nu se putea discuta problema la cel cu homosexualitatea? nu e vb de acelasi lucru fie ca sunt femei fie ca sunt barbati?
    de fapt nu vad nici o leg cu cresterea si educarea copiilor nici a acestui topic nici a celuilalt dar, ma rog, fiecare e liber sa discute despre ce doreste

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari