Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita edelweiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2005
    Postari in forum
    1
    Cred ca e ingrozitor sa plutesti in neant. Insa ma gandesc ca e de-a dreptul cumplit sa simti ca o parte din tine s-a desprins si este undeva...Dumnezeu stie pe unde...

Floricica Nou Venita mariachim's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2005
    Postari in forum
    41
    Doamne...cred ca as innebuni !!! M-a ferit Dumnezeu de un asemenea necaz si nu concep sa se intimple ceva cu copilul meu...Cind se intimpla ca Alex sa mai intirzie incep si-mi trec fel de fel de ginduri prin cap si, pina il vad in casa deja imi fierb creierii...Sa ne fereasca Domnul de necazuri si pe noi, parintii si pe copilasii nostri.

Floricica Nou Venita coco's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2005
    Postari in forum
    6
    Ingrozitoare situatia! Sper sa nu mi se intample niciodata...

Floricica Nou Venita agatha's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2006
    Postari in forum
    5
    Parerea mea este ca nu trebuie lasati nesupravegheati pana nu ii insori. Fata mea are sapte ani si dispare sistematic de la locul de joaca. Am invatat-o sa vina mereu intr-un loc dinainte stabilit cand ne ducem in aglomeratii pentru a ne putea gasi. La patru ani jumate am fost in Romexpo si i-am aratat unde sa se duca (la un reprezentant de la o firma, care stiam ca nu pleaca de la masa aceea, pe el l-am avertizat ca s-ar putea sa apara pitica) si sa astepte acolo. S-a jucat frumos cu luminile care se roteau pe podea si cand a obosit am gasit-o rontaind sticsuri la standul respectiv. Totul e sa vorbesti cu ei si sa le acorzi incredere. Asta e valabil cand sunt un pic mai mari si ai cu cine vorbi. Daca vine vorba de furat... se fura si "domnisoare" de 25 de ani... sa nu fim paranoici!

Floricica Nou Venita sunt mamica's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.05.2007
    Postari in forum
    82
    eu mi-am pierdut fetita cand avea 6 ani (pe faleza) dar nu mai stiu nici acum ce spuneam persoanei cu care eram si o cautam. cand am vazut-o am simtit ca aveam lacrimi pe obraji caci altfel pana sa o gasesc imi simteam sangele rece in mine.dar a durat 10-15 minute si am gasit-o.ne ratacisem doar dar eu eram terminata

Floricica Novice felicita's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.01.2007
    Postari in forum
    362
    nu stiu cum as reactiona daca mi s-ar intimpla asa ceva....sa dea DUMNEZEU sa nu ni se intimple nici uneia dintre noi.Aveti grija de copilasii vostri.

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Dam si eu ma tot gandesc cum as actiona daca s-ar pierde printr-un magazin. MAi ales ca le fac astia tot mai mari, cu coridoare tot mai largi, numai bune de alergat.

Floricica Cu Vechime maimuticagogosica's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2006
    Postari in forum
    6.276
    Hmmm, eu cred ca as innebuni instantaneu. Pentru mine copilul inseamna totul! Chiar aveam intr-o perioada cosmaruri legate de chestia asta, cu atat mai mult cu cat tatal lui natural (eu sunt recasatorita) m-a amenintat ca mi-l rapeste...

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Doamne fereste de asa ceva pe orice mama.
    Este lucrul cel mai ingrozitor care i se poate intampla.
    Nici nu vreau sa ma gandesc, nu ca as innebuni, dar cred ca as muri pe loc......

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari