Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adinau's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2006
    Postari in forum
    23
    Parintii care-si cresc singuri copiii sunt invitati sa participe la un grup de suport unde, alaturi de 2 psihologi, vor beneficia de sprijin, suport si consiliere psihologica pentru dificultatile propri dar si pentru dificultatile din relatia cu copilul. Parintii vor avea ocazia astfel sa afle experienta unor persoane care au trecut prin situatii similare de viata si sa gaseasca impreuna solutii.

Participarea este gratuita.

Vreau sa stiu daca sunt persoane interesate sa vina la un astfel de grup. Multumesc!

Floricica Nou Venita yna_24's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2006
    Postari in forum
    4
    Sunt o mamica singura.Puiul meu are 5 luni.M-ar interesa mult sa particip.Este o initiativa laudabila!

Membru inregistrat la
    19.03.2006
    Postari in forum
    23
    draga yna 24, ma bucur mult ca vrei sa participi la grup! speram sa incepem in curand, deocamdata mai avem nevoie de participanti. cum vrei sa facem sa tinem legatura?

Floricica Nou Venita liia78's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.04.2006
    Postari in forum
    1
    Salut,

Sunt mamica lui Victor de aproape 4 anisori. Am vrea sa venim si noi in grupul vostru daca ne primiti.
    Doar sa ne spuneti cum sa procedam.

Multumim
    Lia si Victor

Membru inregistrat la
    19.03.2006
    Postari in forum
    23
    Draga Lia,

ma bucur ca vrei sa vii la grupul de suport! te rog sa-mi scrii la adinau@yahoo.com si sa-mi dai un numar de telefon unde sa te pot anunta cand incepem. imi pare rau ca nu ti-am raspuns mai devreme, nu am vazut mesajul tau.

cu drag,
    Adina

Floricica Nou Venita viogabis's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2006
    Postari in forum
    1
    Mi-ar face o desosebita placere sa invat din experientele celorlalti. Cand are loc si unde? Sau care este procedura?

Membru inregistrat la
    19.03.2006
    Postari in forum
    23
    Locatia pentru grupul de suport va fi sediul Asociatiei CREATIV (Centrul de Resurse pentru Educatie Animatie Training Initiativa si Voluntariat), Pache Protopopescu 104, sector 2. Din pacate, grupul de suport nu a inceput, motivul fiind lipsa unui numar suficient de participanti. Alternativa oferita in prezent, pana cand vom putea incepe grupul, consta in oferirea de consiliere psihologica pentru familiile monoparentale. Informatii mai multe despre aceste servicii pot fi obtinute la telefon: 021-2525635 sau la echipa_creativ@yahoo.it.

Multumesc pentru interes,

Adina Ungureanu

Floricica Debutanta iota cristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2006
    Postari in forum
    646

SI EU VREAU SA PARTICIP. CRED CA MAI AM MULTE DE INVATAT DESI SUNT SINGURA DE PESTE 1 AN SI JUMATATE EU CRED CA GREUL DE ABIA ACUM INCEPE O DATA CU CRESTEREA PUILOR MEI

Membru inregistrat la
    19.03.2006
    Postari in forum
    23
    Draga Cristina,

Ma bucur ca vrei sa participi la grupul de suport. Vrei sa trimiti un mail la echipa_creativ@yahoo.it cu intentia ta de participare si un numar de telefon unde sa te pot suna?

Adina

Floricica Nou Venita anuka's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2006
    Postari in forum
    1
    Nu stiu daca mai e de actualitate. Am si eu o fetita de 9 luni si sunt pe cale sa divortez. O sa scriu un mail la adresa mentionata.

Multumesc

Floricica Nou Venita mariachim's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2005
    Postari in forum
    41
    Buna ! Ai primit vreun mesaj legat de grup ? Eu azi am gasit "anuntul" si m-am inscris...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari