Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    wau mi se pare ca ai luat ft mult in greutate in timpul sarcinii,50 kg e ft ft mult
    Eu am luat 15 kg si mi-a zis medicul ca e mult pt constitutia mea,eram inainte slabutza,dar ca si tine in 2 luni imediat le-am dat jos,de la stres,alaptare,nopti nedormite
    Acum sunt ca la 19 ani,cine ma vede cu bb nu crede ca e al meu,desi imi placea un pic rotunjoara

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Doar 6 kg? Super! Eu stiu ca ramai cu burtica si dupa nastere normala nu doar dupa cezariana, nu...?

Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    am si eu o intrebare,voi cum slabiti asa repede

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    eu am slabit fara sa vreau,de la bb ,de la alaptat,nopti nedormite,sporturi ca gatitul ,spatul ,intinsul rufelor,curatenie,deci nu mai dau bani

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    eu am luat ceva der la farmacie si sunt multumita

Floricica Nou Venita alessia uba's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2007
    Postari in forum
    47
    eu cu toate ca am luat 50 kg in timpul sarcinii si am nascut normal nu am ramas cu vergituri si am ajuns si la 50 kg in 2 luni

Membru inregistrat la
    26.02.2007
    Postari in forum
    47
    eu practic am fost slaba de cand ma stiu dar, ca sa slabesc dupa nastere nu am facut nici un fel de efort ba chiar as vrea sa ma mai ingras un pic

Membru inregistrat la
    26.02.2007
    Postari in forum
    47
    ce anume ai luat ca am o prietena care vrea tare mult sa slabeasca si nu stie cum

Floricica Novice catalinastatica's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    481
    Si eu m-am mirat ca am luat doar 6 kg. Si nici nu mi-a fost rau, nu greturi, nu ameteli. Nu prea aveam pofta de mancare dar avea grija soacra mea sa ma indoape. Si am avut o burtica mare. Toata lumea zicea ca am gemeni.Iar puiutul meu a avut 3 kg si 50 cm. Lichid a fost mult. Intr-adevar ramane burtica si dupa nastere normala. Doar soacra mea a nascut si nu a avut pic de burta dupa aia (asa zice ea , ca se mira de mine ca de ce am burta). Nu cred ca mai tine minte, ca e imposibil sa nasti si imediat sa fii plata. asa zic eu...

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    un sirop si pastile se nmumesc 4.3.2.1 se gaseste la SENSIBLU sunt doar din plante fara contraindicatii (eu inca alaptez)

Membru inregistrat la
    26.02.2007
    Postari in forum
    47
    mie in primele 3 luni mi-a fost foarte rau vomitam si apa dar dupa ce a miscat nu am mai avut nimic si dupa aceea am putut manca in voie dar, nu mi-am facut probleme in privinta slabitului ca asa am fost dintotdeauna acum intru in hainele dinainte sa raman insarcinata fara nici un fel de problema

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari