Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita jolieq's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.08.2007
    Postari in forum
    2
    www.helpsonia.com

Aceasta este adresa unde puteti citi povestea Soniei.Va rog sa nu fiti indiferente.Sonia trebuie ajuta.Mama Soniei(pe care o cunosc) este foarte tanara si se zbate pentru mica ei comoara.Orice gest conteaza.Chiar daca nu puteti contribui financiar, faceti cunoscut cazul Soniei.Povestea ei a aparut si in jurnalul dela Prima din data de 29.07. dar nu este de ajuns.Sonia are dreptul la viata ca oricare alt om.Haideti sa punem stop indiferentei, o viata salvata va duce la salvarea altor vieti, care poate nu au nici gramul de noroc pe care il are Sonia.

Va multumesc.

Floricica Debutanta gabi_alex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703

Floricica Debutanta gabi_alex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Doamne Ajuta sa se faca bine, sa poata avea o copilarie normala si fericita alaturi de parintii ei.

Floricica Nou Venita jolieq's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.08.2007
    Postari in forum
    2
    Multumim!Acelasi lucru pentru Alex.

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    am popstat si eu povestea Soniei la cati de multi am putut......D-zeu sa o ajute pe ea si pe familia ei...este o luptatoare......

Floricica Nou Venita florenta74's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.04.2007
    Postari in forum
    55
    Doamne...ingrozitor!m-a impresionat fff tare povestea asta...o sa ma rog pt micuta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari