Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Mie imi plac foarte mult florile dar din pacate nu am destul spatiu sa le cresc.Anul trecut impreuna cu sotul meu am facut o fradina in care am plantat tot felul de flori. La primavara o sa va pun poze cu lalelele si narcisele care vor fi primele.

Floricica Senior getutica's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Hobby-ul meu principal in prezent, e Teo! Luand in calcul si serviciul nu m-ai am timp si de altceva!
    In schimb ma compenseaza sotul, are o gramada de hobby-uri mai mult sau mai putin costisitoare. Am si discutat problema pe forum la "Se mai confrunta cineva cu problema mea?. Sper sa-si mai revina, totusi!

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Sotul meu are un hobby costisitor dar acum o lasa usor ca mai avem un hobby comun ,ca si tine getutica, bebelina Tia

Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Cu ce fel de hobby-problema te confrunti, Adela? Ca al meu e colectionar de vechituri, plus ca e "taticul" rablelor de o varsta cu mine! Daca continua in ritmul asta, sigur si-o ia!

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    pai si al nostru tot pe acolo se incadreaza,taicas-o ii mai mult cu vechiturile sotul meu cu masinile din '70-60

Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Pai si al meu e colectionar de rable, pe langa multe altele (icoane, sticlarie, fiare de calcat cu carbuni etc.) Si-a luat un Fiat din 1962 si un VW broscuta din 1968. De asta spuneam mai in gluma, mai in serios, ca o sa-si o ia!

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    am inteles, asa ca suntem doua cu soti la fel

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    la al meu ii mai place si sa mestereasca,acum reface cele doua dormitoare de jos .

Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    La capitolul mesterit, nici al meu nu se da in laturi! Dar nu prea mai are chef in ultima vreme! E obosit cu serviciul si cu celelalte job-uri pe care si le-a luat! In rest si aici e colectionar, si-a luat aproape toata gama de scule posibile si imposibile.

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    pictura,muzica,dansul....
    am mai multe,dar timp nu prea este...

Floricica Debutanta cab03's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    1.052
    si mie imi plac florile ,avem in gradina : ghiocei ,zambile ,narcise .lalele , garofite roz si rosii , garoafe ,gladiole ,margarete la poarta ,trandafiri de mai multe culori (chiar in toamnna am pus sub stcle aproape 40 de trandafiri - trebuie sa merg sa verific siclele ,sa nu le fi luat vantul ) .
    inainte lucram si goblen ,stateam nopti intregi lucrand ,dar de cand s-a nascut BIANCA nu am mai lucrat .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari