Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita marianas's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    27
    Pentru copil cu probleme speciale, cumpar ghetute cu glezna inalta, marimea 19-20-21. As fi interesata si de o varianta ...de vara, adica fara varf, fara calcai. Puiul meu nu are platfus, dar are nevoie de sustinerea gleznei. Astept imagini pe "nova_fam@yahoo.com".

Floricica Nou Venita dariantonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    78
    De ce nu mergi cu el la ortoped? Poate are nevoie de ghete speciale ortopedice, care se fac pe comanda si difera de la copil la copil in functie de afectiune. Daca vrei mai multe detalii, putem sa vorbim la anainaro@yahoo.com. Eu i-am facut fetitei mele ghete speciale.

Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    27
    Logic asa ar fi trebuit, dar nu avem nevoie de ghetute ortopedice. Stefan a stat mult prin spitale, primind tratament perfuzabil in special la picioare. Pana anul acesta, nu a pus piciorusele pe pamant. Ii era frica. Acum a prins curaj, dar pozitioneaza gresit laba piciorului. De aceea ni s-a recomandat o ghetuta inalta...si atat. Ma gandeam ca cineva are asa ceva, noi nu am gasit la Braila, in nici un loc.

Floricica Nou Venita dariantonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    78
    Eu am fetita, asa ca nu cred ca i se potrivesc. ce numar ai nevoie?

Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    27
    Crezi ca are importanta culoarea? Nu are. La incaltamintea lui de acum are 19-20. Sper sa fie bine! Am cautat un centru, unde sa-i pot face la comanda, dar...nu fac pentru copii mici(!). Nu stiu ce sa mai fac.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari