Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bulina's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2007
    Postari in forum
    16
    bebelusul meu mai geme in timpul somnului,rar si nu stiu ce sa zic,e bine ,rau?

Floricica Nou Venita miha_gabrian's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    Si Ana mea face chestia asta. si am auzit mai multe mame care spun ca bebeii gem sau plang in somn. nu e nici o problema. Ana cateodata plange de-a binelea si nu se trezeste. poate viseaza cine stie ce:)

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    niko mea a gemut in somn cand i-a facut vaccinul la 2 luni ...cred k il doare pe bb cevacand plang sau gem in somn...

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    sau viseaza urat ...cred

Floricica Senior getutica's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Si Teo mai geme prin somn si ma cauta, de regula cand e mai agitat si-l doare ceva. Acum ii dau dintii si e foarte nervos.

Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    BEBEII PANA LA 3 LUNI CAM AU COLICI SI DURERILE II APASA NOAPTEA,LA BB MEU ASA A FOST NOAPTEA...pana ia trecut colicii

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    si al meu bebe geme cand il doare ceva...sau viseaza urat...iar mai nou geme cand il adorm...si e intre lumi..cum s-ar zice...asa cam cuma am geme noi cand ne face cineva un masaj.
    sanatate...si nu iti fa probleme....cu timpul ajungem sa ne cunoastem copii si ei pe noi si totul e bine pina la urma

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari