Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita elka's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2006
    Postari in forum
    1
    Am o mare problema si poate ma puteti ajuta. Sunt insarcinata cu tripleti, obtinuti prin stimulare ovariana. Nu se poate pune problema sa tin aceasta sarcina in forma actuala. Am auzit ca exista aceasta varianta, a embryo-reductiei, prin care se elimina unul din embrioni. Am nevoie de informatii despre acest subiect. Va rog sa ma ajutati. Orice informatie este importanta. A facut cineva, sau a auzit ca se poate face in Romania asa ceva?Am o mare problema si poate ma puteti ajuta. Sunt insarcinata cu tripleti, obtinuti prin stimulare ovariana. Nu se poate pune problema sa tin aceasta sarcina in forma actuala. Am auzit ca exista aceasta varianta, a embryo-reductiei, prin care se elimina unul din embrioni. Am nevoie de informatii despre acest subiect. Va rog sa ma ajutati. Orice informatie este importanta. A facut cineva, sau a auzit ca se poate face in Romania asa ceva?

Floricica Nou Venita oana's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    66
    Embrioreductie = punctie in cordul embrionului de opt-noua saptamani, care moare si se resoarbe.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari