Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita daianapop's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5
    Buna, fetelor!

Am si eu o problema...poate ma ajutati cu un sfat...

Suntem impreuna de 8 ani, n-am avut o viata sexuala spectaculoasa...si incep sa-i simt din ce in ce mai mult lipsa...

Tot timpul e el pe primul plan, numai el e satisfacut. Eu continuu jocul, dar ma simt de parca as fi silita, obligata sa fac asta, ori folosita. Mai si plang uneori...

ce sa fac?

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Ce inseamna la tine "continuu jocul"? Adica te prefaci ca iti place? Daca asta inseamna, poate ca nu ar fi trebuit sa faci asta de la inceput.

Da-nm ai multe detalii, ca nu am prea inteles

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Cu el ai discutat despre ceea ce simti si ceea ce vrei? Poate el se ia dupa aparente si considera ca totul e bine...

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    nasol,ar trebui sa mergeti la un psiholog sa rezolvati pb sa ajungeti mai rau!

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    parerea mea este ca trebuie sa vorbesti cu el si sa-i spui ce simti si ce vrei.Nu e normal sa se simta doar el bine. Cu timpul o sa simti repulsie si dezgust.

Floricica Nou Venita marina10's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    53
    De ce te-ai complacut in aceasta situatie asa de mult timp si nu ai comunicat cu el? Probabil ca acum ti-e si jena sa-i spui " stii eu timp de 8 ani........". Ce ma mir eu este cum de el nu-si da seama ca tu nu te simti bine. Cand avem orgasm sunt acele contractii ( daca pot sa le spun asa) pe care barbatul le simte. Eu sper sa-ti faci curaj sa comunici cu el pentru ca nu poti continua asa. Oricum eu te admir cum ai putut sa rezisti atata timp. Inseamna ca il iubesti mult , deci merita sa vorbesti cu el.
    Pupici.

Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5
    Asa e. Stiu ca nu ar fi trebuit sa ma prefac, am sperat ca totul se va rezolva...dar nu e asa.
    acum nici nu stiu cum sa aduc vorba despre asta. Sunt sigura ca el stie ca eu nu am orgasm, dar trece asa, de fiecare data el are si eu nu.
    A fost si e singurul barbat din viata mea.
    Azi ma intreb daca intradevar ma iubeste atata cat spune din moment ce nu face mare lucru sa se rezolve problema asta.
    Sincer nu stiu cum sa aduc vorba despre asta, ce sa-i spun, daca exista ceva ce m-ar putea ajuta...Sunt cativa ani de cand am discutat cu el despre asta dar fara nici un rezultat. de atunci...nimic
    Nu e niciodata momentul potrivit. De fiecare data dupa...eu sunt indispusa si...poate si a doua zi,dar pe urma vin alte probleme, uit, vreau sa uit pana data viitoare cand o iau de la capat. Daca vreau sa aduc vorba....il indispun...si atunci las de la mine ca sa nu ne certam.
    N-am spus nimanui despre asta. Toti prietenii cred ca avem o relatie perfecta...
    Mai grav e ca incep sa sufar, am momente cand mi-e ciuda pe el, sunt iritata...
    N-am incercat niciodata sa caut altceva sau pe altcineva. Chiar il iubesc. Cateodata ma gandesc ca nu mai am sanse, ca n-o sa se intample niciodata...

Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5
    exista printre voi cineva care nu a avut orgasm numai dupa o lunga perioada ? Se poate rezolva problema asta?

Floricica Novice cheran's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.05.2006
    Postari in forum
    446
    Eu zic daiana sa incerci sa vb cu el, fara comunicare nu veti face nimic. Ar trebui sa te simta el si nu ar fi bine sa te faca peste cativa ani sa cauti placere in bratele altui barbat.

Floricica Novice cheran's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.05.2006
    Postari in forum
    446
    Daca vezi ca nu merge cu vorba incearca sa-l atragi altfel. Sunt sigura ca esti o femeie isteata si vei gasi o modalitate sa-l atragi altfel.

Floricica Nou Venita marina10's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    53
    Nu vreau sa te supar si eu mai rau dar nu te merita de loc acest barbat. Cum adica: "daca vreau sa aduc vorba .....il indispun si atunci las de la mine ca sa nu ne certam". Dar in privinta asta nu trebuie sa lasi de la tine. Esti si tu om, esti si tu femeie si e normal sa te simti bine. Nu zic sa nu lasam de la noi in alte situatii dar intr-o asa problema........

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari