Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bip2ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2009
    Postari in forum
    121
    Buna ziua. Vreau sa ajut si eu pe cineva care a nascut de curand un baietel sau urmeaza sa nasca cu cateva lucruri. Mai multe ele la numar, de fapt. Am si un fel de cosulet unde poate dormi un copil pana la varsta de aproximativ 2 luni. Daca cineva este interesat imi poate trimite mesaj pe ID de mess bip2ro sau pe mail. Astept doritorii cu mare drag.

Floricica Nou Venita sara78's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    22
    Buna , eu am un baietel de 7 luni poate ai ceva si pentru aceasta varsta .

Floricica Avansata mysasha's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.07.2009
    Postari in forum
    1.635
    draga stefan eu zic sa duci hainutele la D.G.A.S.P.C. ca tot faci drum cu ele ori ca le duci la posta sau curier. cei de acolo stiu mai bine ce sa faca cu ele. sau iei de la ei adrese de copii amarati care chiar au nevoie! eu asa fac. poate asa ar trebui sa faca mai multe mamici decat sa vanda tot felul de izmene uzate cu un leu. cand vad ce hainute scot la vanzare unele ma apuca groaza, cred ca si la s.h. gasesc mai bune. dati le la copii care au intradevar nevoie iar acei copii nu i gasiti aici pt ca nu si ar permite internet!

Floricica Nou Venita ioanaalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    247
    Buna. Eu stiu pe cineva care are doi copilasi . unul de 1 an si vreo 2 luni si unul de vreo 2 luni. Sunt copilasi de tigani si abea se descurca parintii. Daca aveti ceva pentru ei id mess: ioana_hulpe@yahoo.com Cel mare e baietel si cea mica fetita.

Floricica Nou Venita mirela08's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2009
    Postari in forum
    4
    Buna ziua. Ma numesc Mirela si sunt o viitoare mamica.
    M ar interesa hainutele de bebelusi, si cosuletul.
    0764 438 915

Floricica Nou Venita ruxt's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.06.2009
    Postari in forum
    9
    Buna Mirela

Am hainute de fetita 0-3 luni...daca doresti, ti le ofer cu placere. Locuiesc in cartierul Militari

Floricica Nou Venita lili.ana's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2009
    Postari in forum
    2
    Voi naste in ianuarie 2010 un baietel si nu stau deloc bine financiar deaceea daca este vreo mamica care are articole de bebelusi si vrea sa mi le ofere m-ar ajuta foarte mult 0763710178

Floricica Nou Venita claura33's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.12.2009
    Postari in forum
    3
    Donez hainute pentru fetite de pina la 6 luni....unele sint noi altele purtate de maxim 3 ori, mai donez interfon bebe de la Primii Pasi, scoica de la carucior bebe negru cu rosu si mini masina de spalat folosita o singura data si se afla in stare foarte buna....ma puteti contacta la adresa de e-mail..... lcristea2008@yahoo.com.

Floricica Nou Venita nancyrbd's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2010
    Postari in forum
    9
    noi acceptam cu orice ne puteti ajuta
    crsltrfn@yahoo.com

Floricica Nou Venita bip2ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2009
    Postari in forum
    121
    Anuntul nu mai este valabil. Dupa ce m-am rugat cate o saptamana de mai multe persoane sa ia hainutele si mi-au promis ca ma suna sau dau bip m-am decis sa le vand. Imi pare rau pentru eventualele mesaje care ar putea aparea dar asta e... nu stiu ce se intampla in ziua de azi cu oamenii nevoiasi.
    Daca mai apare ceva nou revin...

Floricica Nou Venita sara78's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2008
    Postari in forum
    22
    Buna , sunt atatea persoane care ti-au lasat mesaj si numarul lor de telefon si tot nu le-ai dat , nu inteleg s-au poate ti s-a intamplat ca si mie Eu am raspuns unui anunt in care se cerea ajutor pt 2 copii nevoiasi si am dat nr de telefon si am pregatit hainute si jucarii , insa nici pana acum nu m-a contactat acea persoana cu toate ca mi-a trimis mesaj ca o va face .Asta e lumea in care traim .O zi buna sa ai .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari