Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta jeje's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2008
    Postari in forum
    1.192
    Desenez si pictez pe pereti desene animate si nu numai...nu ezitati a va uita in galeria mea...

Floricica Avansata floro's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    super dragute desenele!lucrezi scump???

Membru inregistrat la
    10.09.2008
    Postari in forum
    1.192
    preturile difera de la marimea camerei,a desenelor pana la complexitatea desenelor si materialele ce trebuiesc investite.Daca mi-ai zice ce anume ai vrea si cam cat de mare e camera ,ti-as zice si cam ce suma ar costa.Arta este considerata de multi un lucru scump,dar daca ar face un calcul cat costa materialele pt lucrare ,ar vedea ca jumatate intra numai in ele,plus ca un artist nu este pur si simplu un zugrav.

Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    intrebam informativ ca sa am idee cat ar costa o pictura,stiu ca e in functie de spatiu,desen...etc...deocamdata nu am bebe...cand voi avea poate o sa ma orientez spre ai face camera un paradis.

Membru inregistrat la
    10.09.2008
    Postari in forum
    1.192
    nu este neaparat sa pictez doar desene animate.Daca tu sau cineva din familia ta isi doreste sa aiba in camera ceva pictat pe pereti ,se poate rezolva.
    Iti zic informativ ,daca te-ai uitat in albumul meu ,pozele cu desenul abstract ,acela cu mai mult mov si doamna mov, plus inca cateva elemente in jurul oglinzilor (lurarea este intr-un coafor din Constanta),peretele avand o lungime de cel putin 6 metri iar latimea de 3 metri (ceea ce am pictat),ideea fiind a mea,doamna pe alt perete 1 metru lumgime si 3 metri latime,plus elementele cam 1 metru patrat fiecare,a costat ,materialele fiind incluse in acest pret.

Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    nu este mult.cel putin mie nu mi se pare...tinand cont ca este si o munca migaloasa.eu iti doresc mult succes si cat mai multe picturi.e bine de stiut ca esti aproape in caz de voi face pe viitor ceva de genul

Membru inregistrat la
    10.09.2008
    Postari in forum
    1.192
    ms mult flo.in aprilie o sa nasc si eu si nu pot sa ma hotarasc daca sa imi pictez casa acum sau dupa ce mai creste bebe....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari