Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita oniza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2007
    Postari in forum
    5
    ai dreptate cristina alex si crbl sunt cei mai buni cred ca finala va fi intre ei doi

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    A inceput. Vizionare placuta, fetelor!
    Eu nu prea pot sa ma uit, sunt mai mult cu bb... papa, somnic.

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Of, nu pot sa cred, au ajuns Alex si Cristina la duel... eu vedeam finala asa: Cerebel, Alex si Ioana...

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Si mie imi pare rau, Alexandrina...cred ca toti vedeau finala asa:))...a fost o surpriza pentru mai multi, cu siguranta...dar speram sa nu iasa, danseaza prea frumos.
    Mie mi-a placut mult si cum au dansat tango-ul Dan cu Mirela...v-a placut si voua?

Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Mie mi-au placut Alex si Cerebel la R&B; tangoul totusi a fost prea greu, pentru toti, poate Dan si Mirela au dovedit ceva mai multa implicare emotionala... Dar e si foarte greu de acum, cu atata oboseala acumulata, stres, etc...

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Fetelor, va uitati la marea finala? Noi ne uitam, vizionare placuta tuturor!

Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Kryssa, am urmarit finala, ma bucur mult ca a castigat Cristina. Ma bucur si pentru Marieta. Consider ca a fost o editie reusita, abia o astept pe urmatoarea.
    Maine avem editie speciala Dansez pentru tine, la ora 16.00

Floricica Avansata stefi_jr's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2007
    Postari in forum
    1.737
    Buna dimineata!
    Alexandrina n-ai avut sonm? A fost frumos aseara si o sa ne uitam si azi la editia speciala. Sigur va fi placuta. E greu sa decizi mai ales dupa atatea zile de munca dar trebuia sa fie un castigator. Vizionare placuta la editia speciala!

Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Da, si eu ma bucur mult c-a castigat Cristina si-i urez multa sanatate sotului ei! Imi pare tare rau ca s-a terminat aceasta editie si o astept si eu cu nerabdare pe urmatoarea...dar pana atunci ma bucur ca vom putea vedea astazi editia speciala.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    felicit si eu pe Cristina! ma bucur ca isi va indeplini visul! multa sanatate sotului!
    foarte frumoasa emisiunea! mi-au placut si invitatii..

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    Eu am pierdut finala,imi pare rau credeam ca vad astazi reluarea emisiunii,dar nu au mai dat.
    Am aflat de la voi cine a castigat si ma bucur.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari