Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita miruna_davidescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4
    Buna feteleor!

Ati urmarit emisiunea de la PRO TV "Dansez pentru tine?"

Pe mine m-a impresionat foarte mult cazul doamnei care are o fetita bolnava de autism. Haideti sa facem si noi ceva pentru aceasta fetita! Vreti sa ne unim si sa o votam vinerea viitoare?

Va pup

Miruna

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Si pe mine m-a impresionat cazul Doinei, am si votat pentru ea; perechile de aseara mi-ar fi placut sa la vad direct in finala (ma refer la cazuri si mai putin la dans... desi preferatii mei sunt Laura si Bogdan...); dar ma gandesc ca daca vor castiga Doina si Cosmin, iar va fi acuzat Pro TV-ul ca a falsificat votul... desi este foarte simplu: felul cum dansezi te fereste sau nu de duel, iar spectatorii voteaza cazul...

Floricica Nou Venita miruna_davidescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4
    Si mie imi place cel mai mult cum danseaza cuplul Laura si Bogdan. Sunt amandoi draguti! Vezi cazul lui Bogdan nu este atat de grav( daca pot sa spun asa) si el danseaza dezinhibat, vesel , etc. In viata cei veseli si invingatori castiga. Din pacare nu cred ca va castiga Doina. Draga de ea e atat de trista. Eu am sa o votez, poate cine stie........

ange-1975
    Guest
    SI PE MINE M-A IMPRESIONAT F. TARE DE LA INCEPUT DE CIND AM VAZUT, DOINA E TARE FRUMOASA SI FETITA NU MAI SPUN ...PACAT ,E TARE TRIST PT. CA SI NOI SUNTEM MAME SI NE-AR DUREA CUMPLIT . HAI SA VOTAM.

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Si mie imi place emisiunea, mi-ar placea sa castige Doina, chiar daca nu danseaza cel mai bine...vezi ca mai e un topic "A inceput Dansez pentru tine"...tot aici, la discutii generale.

Floricica Nou Venita marina10's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    53
    Buna
    COnteaza atat de mult ca mai este un topic pe acest subiect. Stii de ce te intreb ca am observat ca tot timpul ti se atrage atentia. Fetita mea e foarte activa si imi ocupa tot timpul , doarme fff putin si intru si eu pe forum 10-15 minute. Cateodat nu am timp sa ma uit in urma daca mai este deschis un topic pe un anumit subiect.
    Pupici

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    HEI, CE-AI PATIT? NU AM SPUS CU RAUTATE CA MAI ESTE UN TOPIC...SPUSESEM ASTA CA SA CITEASCA FETELE SI CELELALTE PARERI...INSA TU LA CINE TE REFEREAI CAND AI SPUS CA AI OBSERVAT CA "TOT TIMPUL TI SE ATRAGE ATENTIA"??? ESTE PRIMA OARA CAND CINEVA IMI SPUNE CEVA, ASA CA TE ROG MULT, AI GRIJA CAND MAI FACI VREO OBSERVATIE! SI EU AM O FETITA LA FEL DE ACTIVA, DAR ASTA NU INSEAMNA SA-MI VARS NERVII PE ALTII...CU ATAT MAI PUTIN PE PERSOANE PE CARE NICI MACAR NU LE CUNOSC...

Floricica Nou Venita marina10's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2007
    Postari in forum
    53
    Nuuuuuuuu, nu am vrut sa te supar si nici nu sunt nervoasa. Am crezut ca e o regula impusa de administratorul siteului de care eu nu stium; ca nu avem voie sa deschidem mai multe topicuri pe acelasi subiect. Doamne cum sa ma supar ! Mie personal mi s-a atras atentia de vreo 3 ori si nu stiam daca nu cumva e vreo regula!.
    Pupici.

Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    cazul doinei este foarte trist...dar cred ca va fi ajutata de multimea de oameni si ma refer la cei cu bani multi multiSI FETELOR NU VA MAI ....SANATATE MULTA

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    sunt cateva persoane care sunt mai vechi pe site si atrag atentia cand se creaza din nou un topic ce a mai fost deschis! chiar daca si eu am patit-o, trebuie sa le dau dreptate! nu are sens sa tot deschidem topicuri despre aceleasi subiecte fiindca se aglomereaza situl degeaba si nu mai stie lumea unde sa mai scrie sau unde sa citeasca; nu mai e nimic organizat!

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Buna fetelor!

Bun venit Marina10 pe forumul nostru! Sper sa iti placa aici si te avem printre noi cat mai mult!

Intr-adevar clauditza are dreptate, daca se vor deschide mai multe topicuri se va crea un haos. In curand vom introduce regulamentul forumului, pentru ca tot ai pomenit de reguli.

Atunci se va stii exact ce si cum. Pana atunci, va doresc navigare placuta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari