Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita miha_gabrian's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    Poate parea ciudat, dar as cam vrea sa renuntam la suzeta. Ana are 7 luni si jumatate si nu o foloseste decat in timpul zilei cand doarme. noaptea nu i-am dat-o niciodata si nici nu o cere. dar ziua, e scandal daca nu o are prin preajma. multe mamici pe care le stiu mi-au spus sa stau linistita ca pe la un an jumate-doi o sa pot sa o conving mai usor, dar pe mine nu ma incanta gandul ca o vom mai avea asa mult timp...

Floricica Senior georgilivia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2006
    Postari in forum
    2.985
    Ma bag si eu in seama, astia care nu am avut :). Poti, dar la varsta asta, numai cu plins la culcarea de amiaz, asa de citeva minute buuuuuuune.
    Spre disperarea ei si a ta.

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    este cam greu.eu mai astept sa ii dea dintii.acum cand ii asteptam suzeta este singura care il calmeaza

Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    Pai ma gandeam si eu ca numai cu plans se poate. problema e ca am lasat-o eu sa planga cand era micuta (cand am rezolvat problema cu somnul) dar acum parca nu mai pot sa o las sa planga. plange cu un amar....:) e o santajista:)

Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    cat are david acum? ca si noi tot asteptam dintisorii si... se lasa asteptati:)

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    nepotelul meu a supt pe suzi pana pe la 8 luni,cand tata lui i-a pierdut suzeta pe strada,iar la bb nu i-a mai tb alta,doar pe aceea,si cum nu mai exista ....a renuntat sa suga pe alta

Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    ei, asta ar fi fost poate o reolvare, daca nu eram eu obsedata de la inceput cu suzetele. i-am luat asa de multe si atatea culori (toate aceeasi forma - ortodontica) incat nu cred ca ar functiona... poate daca ii iau alta forma si i-o dau pe aia.

Floricica Avansata gazica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.07.2007
    Postari in forum
    2.384
    VAI!!!!!!!! ma speriati, Bogdan e numai cu suzeta in gurita si mai nou si cu pumnisorii

Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    Da, te cred! stii care e prostia mea? sunt convinsa ca am fi putut fara suzeta. cat am fost gravida am zis ca n-o sa-i dau suzeta. apoi, acasa, nu i-am luat vreo trei saptamani. apoi a plans si ea o data, de doua ori si repede am recurs la ea. si chiar cred ca nu era nevoie pt ca ea a plans destul de putin si si acum e la fel... acum plange doar daca n-are suzeta...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari