Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita georgianai's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2007
    Postari in forum
    9
    Salut. Sa va spun povestea mea pe scurt acum 6 luni am ramas insarcinata dupa 5 ani de act sexual regulat cu aceasi persoana si nici nu ma-m protejat tot timpul se ferea el si am ramas Am facut o gresala enorma.Acum luna trecuta am avut contacat sexual regulat fara a ma proteja pentru ca vreau un copil dar mi-a venit menstruatia am facut test si deceaba iesea negativ iar luna asta tot am incercat pana acum dar azi mi-am facut test si tot deceaba a iesit tot negativ. De ce oare acum nu mai raman?

Floricica Nou Venita preda_roxana2001's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2007
    Postari in forum
    5
    N-am inteles care era greseala enorma pe care ai facut-o.Dar nu dispera si eu ma chinui de 3 ani si am ramas insarcinata acum 2 luni si am pierdut sarcina, am avut avort spontan.Nici eu nu stiu cum am sa fac ca vreau sa raman dinou.Asa ca nu dispera ca Dumnezeu are grija si de noi cu voia Lui o sa ramai

Floricica Nou Venita louise's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2007
    Postari in forum
    46
    Buna!
    Eu nu cred ca as putea avea atata rabdare. Si eu ma chinui de ceva vreme sa am un copil, dar nu am ajuns la recordul tau. Mi-au dat lacrimile cand am citit mesajul tau, si m-am gandit ca mai bine ar fi sa adopt un copil, decat sa mai trec prin ce ai trecut tu. Imi doresc foarte mult sa am copilul meu, dar si unul adoptat tot al tau este, nu? Incerc sa nu ma gandesc deocamdata la o adoptie, dar poate asta e ultima solutie.....

Floricica Nou Venita serenuza's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2007
    Postari in forum
    19
    Cred ca ati auzit si voi printre prietena ca spuneau cat s-au chinuit sa ramana gravide si cand au renuntat sa mai spere s-au trezit gravide. Cred ca si psihicul conteza. Iubiti-va si simtiti-va bine cu partenerii dumneavoastra si cand se va intampla minunea bucurativa de ea. Bafta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari