Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Pt familia noastra a fost un superb..am nascut un ingeras de fetita sanatoasa..Multumim lui d-zeu!am reusit cu ajutorul lui D-zeu sa realizam ce ne-am propus!

chiar daca am fost singurele acasa 5 luni..Noi Multumim lui D-zeu! a fost un an bun pt familia noastra!

Chiar vorbeam cu sotul..si spunea: daca anul viitor este cel putin la fel de bun ca anul acesta suntem fericiti!

Doamne ajuta!

Pt familia D-voastra cum a fost?

Floricica Debutanta  Mami simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    Daca Dumnezeu nu mi-ar fi dat-o pe Andra as fi spus ca am avut un an foarte prost. Venirea pe lume a scumpei noastre fetite eclipseaza totul. Chiar nu mai conteaza acum cate probleme de sanatate am avut si cate ghinioane in afecerile sotului. Avem un ghemotoc de aur langa noi si asta e cel mai important. Suntem niste parinti fericiti si impliniti. Speram ca anul nou sa fie unul mai norocos si sa fim cu totii sanatosi.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    singurul lucru : de fapt cel mai greu a fost ca am stat departe de tati nostru 5 luni..dar D-zeu m-a ajutat sa o pot creste pe Elena singura! Doamne ajuta! abia asteptam sa vina tati..sa fim cu adevarat o familie fericita!

Floricica Nou Venita dianyta's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2006
    Postari in forum
    135
    Sa zicem ca a fost un an destul de bun,fetita mea fost sanatoasa, noi am fost sanatosi, cu banii ne-am descurcat binisor, speram ca anul care vine sa fie la fel sau poate mai bun, cum o vrea D-zeu.

Floricica Senior claudiapostol75's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2006
    Postari in forum
    3.259
    A FOST UN AN BUN PLIN DE IMPLINIRI, DAR SI CATEVA DEZAMAGIRI. ORICUM IN MARE, A FOST UN AN BUN SI SPER CA SI CEL CARE VINE SA FIE LA FEL DE BUN SI BOGAT. NU MA POT PLANGE, AR FI SI PACAT DE D-ZEU ATAT TIMP CAT SUNTEM SANATOSI, LE PUTEM FACE PE TOATE!

Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Si eu sunt multumita de anul ce trece...Rares a invatat sa mearga ,sa vorbeasca atat cat e bine,ne-a bucurat in fiecare zi a acestui an.Tati a fost avansat in grad,suntem sanatosi,avem casa noastra si masinuta.Sper ca anul ce vine sa fie la fel de generos!Sa fim toti sanatosi cu tot cu bunici,frati,nasi,catei,pisoi...

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    si pt.noi pot spune ca a fost un an destul de bun cu mici greutati dar si bucurii,eu am fost fericita ca am dat gradul principal pe care l-am luat cu bine iar familia mea a fost sanatoasa.Sper ca si anul 2007 sa ne aduca sanatate,fericire si multe bucurii.

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    PENTRU NOI A FOST UN AN MINUNAT SI SPERAM CA ANUL 2007 SA FIE EXCELENT!!!!

Floricica Debutanta juliana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2006
    Postari in forum
    912
    ANUL ACESTA A FOST CEL MAI BUN DE PANA ACUM PT NOI.AM NASCUT UN PUISOR SANATOS SI VOINIC,TATI SI-A SCHIMBAT LOCUL DE MUNCA SPER SA O DUCEM MAI BINE DE ACUM INAINTE.VA DORESC UN AN 2007 ASA CUM VA DORITI

Floricica Nou Venita gheorghita mirela's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.12.2006
    Postari in forum
    91
    a fost un an bun nu pot sa ma plang.am avut si realizari dar ce e mai imp. am fost cu totii sanatosi.bebisa e bine creste cat vezi cu ochii si toate sunt asa cum vreau

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    si pentru noi a fost un an super datorita ca am nascut-o pe niki si ne bucuram in continuare!
    2007 va fi un pic mai greu fara tati de la sfarsitul lunii aprilie,cand va pleca in Statele Unite la un curs pt 5 luni...
    oricum eu sper din toata inima ca anul 2007 sa se incheie cu bine,si ma refer la faptul ca in decembrie deja sa mai avem un bb sanatos si frumos ca niki!
    va pupacim cu totii si sa ne bucuram de fiecare clipa din viata,viata pe care ne-a dat-o Dumnezeu!Faptul ca am ajuns pana aici,pana in acest moment al vietii Lui ii datoram,lui Dumnezeu!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari