Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihaela1725's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.12.2005
    Postari in forum
    48
    La toamna bombonica mea va merge la cresa. Important este la are dintre ele. Am auizit lucruri bune despre cresa de la Brotacei si despre cea din zona Spitalului Mare. Aveti idee? Ati avut copilul la cresa in Constanta? Sau ati inceput direct cu gradi cu program prelungit?

Floricica Nou Venita anca_georgescu_b's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2006
    Postari in forum
    17
    buna, fetita mea are 2 ani si o luna si i-am cautat cresa ca la gradi nu cred ca o primesc inca... Eu m-am interesat doar de cele particulare pentru ca la stat nu gasesti un loc acum, in mijlocul anului scolar.
    Am vazut cresa Big-Ben din Km 4-5 si arata ok ,pretul e de 3 mil, program pana la ora 4-5.Ii ia cu microbuzul si ii aduce si acasa pe copii. In interior arata bine, sunt o grupa de 10 copii. Personal nu as opta pentru una de stat mai ales pana pe la 3-4 ani pentru ca ei sunt prea mici si nu au conditii super la una de stat.Dar astept sa vad, cat de curand, cum se va obisnui pentru ca am dus-o deja o ora si s-a jucat, nu a plans dupa mine. Sa dea D-zeu sa nu se imbolnaveasca prea des!!!Asta conteaza!!

Am mai vazut si o gradi particulara pe Unirii recent deschisa care chiar ca e super! Costa 140 euro dar merita. Personalul e tanar, totul nou. Poate de la toamna ne primeste! In rest mai e cresa- gradinita Happy Kids, pe care nu am vazut-o, dar am sunat si stiu ca pretul e de 5 mil si ii primeste de la 2 ani.
    Ramane sa vezi si una de stat si una particulara si sa decizi!

Membru inregistrat la
    16.12.2005
    Postari in forum
    48
    Multumesc de informatii. In prezent, fetita mea de 1 an si cinci luni are o bona cu care se intelege foarte bine, dar cred ca e important sa stea printre copii de varsta ei. Sa vedem ce va fi de la toamna... daca mergem pe continuitate sau pe schimbare.

Floricica Nou Venita maredi's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    32
    eu am avut copilul la big ben si nu mi-a placut una e sate duci sa-o vezi si alta e sa-l duci acolo la-am gasit plangand cu mucusi pina la gura inchis intr-o camera cand am intrbat ce sa intamplt pe ingrijitoarea care nici macar nu stia ca e acolo mia explicat ca acea usa se blocheza des, apropo dupa vreo 2 ani pe acea ingrijitoare am intalnito in piata vindea cartofi si ceapa deci unde e personalul calificat totusi e o gradinita particulara. mai am si o fetita care e aproape de 2 ani care sta cu bona si prefer sa platesc o bona sa stiu ca copilul meu sta la el in casa doarme linistit nu cu alti 30 care sa o deranjeze iar la 3 ani o voi da la gradinita unde a fost si fiul meu casuta cu povesti pretul e de 550 ron si sfat din suflet merita sa o vizitezi super curatenie super cadre calificate nu fac lobby convingeti-va dar daca va permiteti o bona e super atentie verifica-ti bona

Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    32
    nu e nicio legatura cu acel magazin de copii

Floricica Avansata ana-alexandru's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.925
    eu sunt din brasov dar nu inteleg de ce la noi nu sunt locuri in crese ,trebuie sa ma mai duc o data sa vad ce se intampla
    am fost si mi-au spus sa revin in aprilie pt septembrie dar altii spun ca trebuie sa ma trec pe o lista

Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    32
    trebe dat din urechi intelegi tu

Floricica Nou Venita anca_georgescu_b's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2006
    Postari in forum
    17
    Buna, stiti ceva despre gradinita HAppy Kids din Constanta?
    AM dus-o pe Delia acolo si sunt super incantata! ati auzit ceva despre ea?

Membru inregistrat la
    16.12.2005
    Postari in forum
    48
    Buna. Multumesc de informatii. As vrea mai multe detalii despre casuta cu povesti (amplasament....). In privinta bonei, este o doamna pe care o cunosc de mult timp, de incredere. Nu as lasa niciodata copilul pe mana unui strain, despre care sa nu stiu mare lucru.

Membru inregistrat la
    16.12.2005
    Postari in forum
    48
    Nu am auzit nimic, dar da-ne tu amanunte, ca suntem tare interesate de tot ce exista pe tema aceasta. Un pret, o locatie....

Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    32
    str romana tel 520211

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari