Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita me&&he's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2007
    Postari in forum
    281
    Creativitatea in sex! Ce o fi si asta? Cireasa de pe tort? Ceva care surprinde si te tine in palpitatii? ...

Eu una stiu 5 lucruri despre cum ar trebui sa fie o femeie la pat:

1. senzuala;

2. dezinhibata;

3. pasionala;

4. elastica;

5. creativa.

Sa zicem ca la primele 4 capitole ma descurc, dar nu prea stiu ce inseamna de fapt a fi creativa in sensul asta.

Astept sugestii si exemple de experiente ....

Va pup!

Membru inregistrat la
    20.09.2007
    Postari in forum
    281
    Haideti fetelor, cu curaj! Poate descoperim formula barbatului fidel

cristina elena
    Guest
    Mie una nu-mi place cum suna "sex".
    Am inteles din cele postate de tine ca nu esti casatorita inca.
    Eu folosesc formula "a face dragoste". Suna mult mai frumos, "a face sex" eu vad doar ca actul fizic in sine fara nici o traire, a face dragoste implica si sentimente si multe alte trairi.
    Iar cele 5 scrise mai sus de tine eu nu le vad sa-si aiba locul atunci cand faci sex.

Membru inregistrat la
    20.09.2007
    Postari in forum
    281
    Despre ceea ce-mi vorbesti tu mie, draga Cristina, nu pot sa zic decat ca e un mare moft si rasfat. Nu fiecare are parte de clipe pline de reciprocitate si dragoste, dar viata merge inainte si tre sa ne miscam si noi cumva.
    Am folosit cuvantul "sex", pentru ca e un cuvant general, nu am de unde sa stiu ce se intampla in patul tau sau in patul a inca catorva zeci de femei care, poate, ar dori sa-si dea si ele cu parerea la subiectul ce l-am propus.

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    eu cu elasticitatea nu stau prea bine

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    in rest sunt de acord cu tine
    uneori e nevoie sa condimentam putin si relatia in dormitor
    altfel devine monotona si...........

Membru inregistrat la
    20.09.2007
    Postari in forum
    281
    Sincera sa fiu, nu cred ca conteaza atat de mult elasticitatea, super-schemele, pozitiile pe care le adopti cat sa stii sa aprinzi un barbat doar dintr-o privire si doua vorbe mai ... Cred ca trebuie sa ai cate putin din toate, sa fii un pic de finutza, un pic de perversa, un pic de curva, un pic de cuminte ... Trecerea asta fina de la o personalitate la alta, fara extreme, e secretul unei retete de succes. Sau poate gresesc?

cristina elena
    Guest
    Nu e vorba aici de patul meu sau patul a inca catorva zeci de femei, dar in majoritate aici suntem femei ce formam un cuplu si nu cred ca vreuna face sex. Dragoste da.
    La asta ma refeream eu.
    Si chiar daca nu formeaza un cuplu inca, imi place sa cred ca exista femei care o fac cu "sentiment" nu doar asa ca sa fie.
    ASTA AM VRUT SA ZIC

Membru inregistrat la
    20.09.2007
    Postari in forum
    281
    Si inca ceva, cel mai si cel mai important este sa nu ai inhibitii si sa fii deschisa catre tot ce e nou, face mult pentru un barbat ...

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    in primul rand nu este corecta exprimarea "sex".
    sexul poate fi masculin sau feminin...
    e vb de cu totul altceva...a vea "contact sexual"!

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    "face mult pt un barbat"...dar de ce draga nu pt femeie??? nu ar trebuie sa fim amandoi in prim plan,de ce nu mai barbatul????
    in "sexul" asta al tau nu exista reciprocitate?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari