Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta pinguinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    Am si eu intrebare in legatura cu concursul de fotografii CEI MAI HAIOSI COPILASI.am inscris in concurs cateva fotografii cu fetitele mele.poate administratorul acestui site imi poate raspunde ,de ce de fiecare data fotografiile se schimba de la o pagina la alta de mai multe ori in decursul unei ore ,fiindu-mi imposibil sa-mi rog prietenii sa-mi voteze fetitele.rog administratorul acestui site sa ma lamureasca pt ca chiar si mie imi este greu sa -mi gasesc pozele in concurs.

cristina elena
    Guest
    Iti pot raspunde eu: fotografiile se schimba pentru ca se inscriu alti copilasi.
    Daca intri de pe pagina de comunitate iti apar pozele in ordinea inscrierii si daca dai pe clasament iti apar pozele dupa numarul de voturi.

Floricica Debutanta pinguinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.03.2008
    Postari in forum
    836
    la inceput am inscris doar o singura fotografie.a fos la pagina 16,apoi la 15,la pag 2,iar acum nici eu nu mai stiu.mi-e greu si mie sa le gasesc.acum o ora am mai inscris alte 4 fotografii care in mod normal ar fi trebuit sa fie una dupa alta macar.dar de unde ?ele sunt pe pagini diferite nicidecum in ordinea cum le-am postat

Floricica Avansata ioanacata's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    2 poze se afla aici http://www.copilul.ro/index.php?s=9455&ord=1&pag=8
    mai caut,daca mai gasesc o sa mai postez!
    o zi buna!

Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    2 poze,momentan sunt la pag 6-clasament!
    pupici!

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna fetelor! Intr-adevar este cum a spus si Cristina Elena. Pentru ca se introduc poze noi, este normal ca numarul paginii sa se schimbe, pentru ca intra mai multe fotografii pe pagina respectiva.

Fetele ti-au dat un sfat foarte bun. Mult succes si o duminica minunata tuturor

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Si eu am o problema imi scrie k am 5 postari si sunt numai 3 cum rezolv problema.Normal eu am postat 4 dar apar numai 3 .

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna Anne!

Poti sa imi dai te rog mai multe detalii pentru ca nu prea am inteles ce spui cu postarile. Unde scrie ca ai 5 POSTARI? postari = poze in concurs? ai introdus 4 si sunt afisate doar 3? Te rog spune-mi mai multe ca m-ai pierdut un picut.

Membru inregistrat la
    20.06.2008
    Postari in forum
    2.021
    Buna!
    Sper ca nu am facut o gafa prin cele 2 postari,eu am incercat doar sa ajut.
    O zi buna tuturor!

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Da,la concurs zice k poti pune 5 poze eu am pus 4 si imi apar doar 3 si nu imi mai da voie sa pun ,scrie k am 5 poze puse in concurs.Acolo scrie unde vrei sa pui poza pt concurs.

Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna Ioana stai linistita, este foarte bine ca ai raspuns. Duminica frumoasa

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari